http://www.diy-audio.com.hr/viewtopic.php?t=4348&p=82680vilim napisao:phobon, kako se nositi sa prevelikim mrežnim naponom imaš objašnjeno kod Beponea od 23.09.2020 "Neobičan kvar, popravak ... itd" kao i sve komentare !!..
Bepone napisao:phobon napisao:Zanima me kako je i kod vas ostalih?
Mislim da sam jednu večer izmjerio i 243V.
Očito sam blizu trafostanice.
i ide se na 240V.. inace super ti je to ako si blizu trafostanice imas super uzemljenje! nema bruma !
Vrati se na: Refresh starih uređaja
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju