Da ne zaboravim. Radi se o dva mono blikića.
Izlazni trafoi. autor: šjor Beeepooo vraaaguuulin...
fixxxer napisao:Bepo napravio 2 ista?![]()
cappucino napisao:fixxxer napisao:Bepo napravio 2 ista?![]()
Ista, ista! Majke mi!
drazenK napisao:cappucino napisao:fixxxer napisao:Bepo napravio 2 ista?![]()
Ista, ista! Majke mi!
Hm...
Bi se kladio?
Zmajz napisao:Više od 100%! jedan je 100%, drugi 108% sličan...
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju