2 x EL34

Re: 2 x EL34

PostPostao/la cappucino » Sub sij 13, 2018 5:33 pm

Da ne zaboravim. Radi se o dva mono blikića.
Izlazni trafoi. autor: šjor Beeepooo vraaaguuulin...
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 2 x EL34

PostPostao/la fixxxer » Sub sij 13, 2018 5:36 pm

Bepo napravio 2 ista? :think: :lol:
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1053
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: 2 x EL34

PostPostao/la cappucino » Sub sij 13, 2018 5:40 pm

fixxxer napisao:Bepo napravio 2 ista? :think: :lol:

Ista, ista! Majke mi! :D
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 2 x EL34

PostPostao/la cappucino » Sub sij 13, 2018 5:42 pm

A ovo bi trebala biti shema...
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 2 x EL34

PostPostao/la Bepone » Sub sij 13, 2018 7:27 pm

imas i katodni fidbek namotaj koji bi trebalo spojit takodjer :P
Bepone
 
Postovi: 5942
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: 2 x EL34

PostPostao/la drazenK » Sub sij 13, 2018 7:36 pm

cappucino napisao:
fixxxer napisao:Bepo napravio 2 ista? :think: :lol:

Ista, ista! Majke mi! :D

Hm...
Bi se kladio?
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1391
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: 2 x EL34

PostPostao/la cappucino » Ned sij 14, 2018 8:31 am

drazenK napisao:
cappucino napisao:
fixxxer napisao:Bepo napravio 2 ista? :think: :lol:

Ista, ista! Majke mi! :D

Hm...
Bi se kladio?

Eh sad...
Otišao izmjeriti izlazne trafoe i 100% iste vrijednosti na svim izvodima
Htjedoh reč-usporedbom jednog i drugog. Da me ne biste i tu zahebavali. :D
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 2 x EL34

PostPostao/la Bepone » Ned sij 14, 2018 8:56 am

i vise od 100% su slicni, delaj dalje drazenK te malo rostiljao na laganoj vatrici, :lol:
Bepone
 
Postovi: 5942
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: 2 x EL34

PostPostao/la Zmajz » Ned sij 14, 2018 11:12 am

Više od 100%! jedan je 100%, drugi 108% sličan...
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2593
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: 2 x EL34

PostPostao/la Edison » Ned sij 14, 2018 11:19 am

Zmajz napisao:Više od 100%! jedan je 100%, drugi 108% sličan...


Ma blizanci, ni Bepo ih ne moze razlikovat... :lol:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Cijevna tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju

cron