ilimzn napisao:SIgnal kasni cca 6-10 nanosekundi po metru kvalitetnog kabla, tako da je za 1m razlike duljine lijevog i desnog kabela stereo slika pomaknuta za nekih 2 ili cak 3 mikrometra, so je svakom dostojnom da se nazove audiofilom svakako nedpustivo.
S druge strane, neko vise inzenjerski nastrojen bi razmisljao o kapacitetima i jednostavno uzeo posteni kabel

yoke napisao:...mislim se da bi kuciste mogao spojiti na uzemljenje

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju