Lakiranje zvucnika

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la s@ki » Pon pro 30, 2013 3:09 pm

Khadgar2007 napisao: Ako hoćeš baš nešto fino odmah u startu,uzmeš vodobrusni šmirgl i natopiš ga u vodu pa ga poslije posušiš i trebao bi biti još finiji.


:confusion-questionmarks: :confusion-scratchheadblue:
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la Dean » Pon pro 30, 2013 3:56 pm

180 - 240 je ok. Od vode nema koristi.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Pon pro 30, 2013 8:55 pm

evo jos jedan koran naprijed

Slika

Slika

i pitanje od 1.000.000,00kn

dali bi se ovi nedostaci vidjeli nakon lakiranja
(brusio sam rucno jer je idiot (ja) kupio krive brusne papire koji ne idu na el.brusilicu koju imam)

pokusao sam napraviti sto vece fotke,
probajte desni klik i uvecanje da bi bolje vidjeli fotke
sve ovo se ne vidi s pola metra, ali se vidi kad nakeljis nos na 5cm :evil:

recimo kad navlazim furnir, onda se ovo ne vidi, ne znam dali je to pravilo i za lakiranje ? (sumnjam, mislim da ce se to sve vidjeti)


malo ljepila

Slika

tragovi brusenja u krivom smijeru

Slika

tragovi od turpije (koje bolje od ovog i ne mogu ukloniti)

Slika

Slika
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la sonny » Pon pro 30, 2013 9:19 pm

Smatram da si preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeevelika picajzla ;)
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Pon pro 30, 2013 9:39 pm

Ma...kad se vec zafrkavam...pa da to odradim do kraja...nije ovo savrseno...ali...
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la Edison » Pon pro 30, 2013 10:27 pm

Ma nije yoke picajzla. Dosta se naradio oko finisha tih kutija pa zeli to sto bolje privesti kraju.

Yoke, popravi koliko mozes i znas, a onda lakiraj, pa sto se vidi, vidi. Nes zenit te kutije pa da moraju biti bez mane... ;)
Bit ce to dobro, a i dok ih budes slusao sjedit ces bar dva metra od njih, a tooooliko dobro ne vidis... ;)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Pon pro 30, 2013 10:45 pm

Pa sad , nije da cu ih ikad i mijenjati ;)
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la davorin » Pon pro 30, 2013 10:57 pm

yoke napisao:Pa sad , nije da cu ih ikad i mijenjati ;)

Više se i ne sjećam za koji par zvučnika sam to prvi puta tvrdio! :lol: :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7234
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la s@ki » Pon pro 30, 2013 11:10 pm

Potpis :)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Pon pro 30, 2013 11:28 pm

... meni oni jako ljepo sviraju
i ne znam sta bi drugo išao raditi a da svira bolje
Uglavnom , vjerujem da ovako velike zvučnike više neču raditi

manje da, jer trebam završiti onu raal/satori kombinaciju , iako ne znam šta ću s njom .
još nekakav sub za HT
i mislim da je to to
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Zvučnici

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju