Khadgar2007 napisao: Ako hoćeš baš nešto fino odmah u startu,uzmeš vodobrusni šmirgl i natopiš ga u vodu pa ga poslije posušiš i trebao bi biti još finiji.

Khadgar2007 napisao: Ako hoćeš baš nešto fino odmah u startu,uzmeš vodobrusni šmirgl i natopiš ga u vodu pa ga poslije posušiš i trebao bi biti još finiji.







yoke napisao:Pa sad , nije da cu ih ikad i mijenjati
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost