btw, simpa namjestaj... pitao bih te zasto je djevojacki namjestaj moje zene kod tebe u radioni, ali necu - ionako je imao žohare
/edit
ps 1 - sta to svira?
ps2 - nije Schultz jedini koji jos uvijek ne kuzi kako si to spojio - ne uspijevam si ni ja docarati pa bi shematski bilo simpa prema nama zakrzljalima

