neče u dugo
Reciklirana vinska bačva, koja je trebala završti u odpad ( cca 80 godina je imala), hvala mom tati koji je pokupio daskice
Pobrušene i stanjene do zdravog i "neoštećenog" dijela. Na kraju ispada debljina 20mm. Za okvir šasije.


pamook napisao:...moje daske su od bureta u kojem je bila rakija... ne treba nista vise reci, pogotovo kod piljenja i blanjanja![]()
![]()
inace, ovo izgleda jako lijepo, svaka cast...
a sto je ono s kapicama tamo negdje ispod, skriveno?
lijepo vidim da ce to ispasti... drvo ce bit glavno 
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju