NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la drazenK » Pon srp 17, 2017 9:47 pm

e da. bio sada u lidlu i fakat nije na zaštini plin. nisam znao da ima takvih koji imaju šljaku unutar žice.
tražiti ću dalje takav ali na CO2.
tnx ivica
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1391
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Dean » Sri srp 19, 2017 9:43 pm

Par kondova i otpora.... :D


20170719_190005.jpg

20170719_190648.jpg

20170719_191137.jpg

20170719_192800(1).jpg

20170719_191131.jpg

20170719_192029.jpg

20170719_192141.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Dean » Sri srp 19, 2017 9:50 pm

Konektori razni....

20170719_192636.jpg


20170719_192525.jpg


20170719_191730.jpg


Desetak ovakvih kutijica... :D

punih svačega....

20170719_191748.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Schultz » Sri srp 19, 2017 9:52 pm

Hrčak jedan najobičniji...
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Dean » Sri srp 19, 2017 9:53 pm

i par lampica....

20170719_124255.jpg

20170719_124219.jpg

20170719_124049.jpg

20170719_123903.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Dean » Sri srp 19, 2017 9:54 pm

Nakupilo se nešto u zadnjih par mjeseci... Dosta toga nisam ni otvorio... Imat ću šta raditi preko zime :D
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la tubeman » Sri srp 19, 2017 9:59 pm

Zanimljiv "ulov" kojeg se čekalo godinama :)

RIZ-ov "bezimeni" gramofon iz 1961. godine. Mislim da je to zadnji koji mi nedostaje iz starije serije.
To im je prvi s ugrađenim pojačalom a koristi EG4 šasiju koju su proizvodili po češkoj (Supraphon) licenci.

Kutija je u prilično jadnom stanju ali je kompletan :)
Nedostaje jedan pant i kvačica za zatvaranje ali to imam "na lageru".

Slika
Slika
Slika

Pitanje... Možda netko zna ...
Tražim papir ili platno za uvez koje bi poslužilo za sređivanje ove i sličnih kutija.
Kod lokalnih knjigoveža nemam puno sreće jer baš nisu oduševljeni s prodajom (radije bi to oni tapecirali ::) ).
Možda netko ima kakvu informaciju gdje nabaviti štogod takvo ili slično.
Ne tražim ništa badave. Koliko košta - košta, samo da se može nabaviti.
Pokušavam nešto s tapetama ali radije bih "pravi" materijal :)
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3130
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Dean » Sri srp 19, 2017 10:03 pm

Slika?
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Pao Pepeo » Čet srp 20, 2017 12:34 am

trebalo bi ukinuti ovu temu.... :mrgreen: ;)

drugo decki svaka cast :clap:

tubeman napisao:Pitanje... Možda netko zna ...
Tražim papir ili platno za uvez koje bi poslužilo za sređivanje ove i sličnih kutija.
Kod lokalnih knjigoveža nemam puno sreće jer baš nisu oduševljeni s prodajom (radije bi to oni tapecirali ::) ).
Možda netko ima kakvu informaciju gdje nabaviti štogod takvo ili slično.


to bi bila ona tanka presvlaka-tkanina kakvom se znaju i knjige presvlacit ?
pitam jer tu kod mene ima jedan ducan koji prodaje materiale za tapetare dosta opremljen pa mogu ic vidit...
znam sigurno da ima one kao umjetne koze i platna kojima se presvlace jastuci na plovilima koji mi slice dosta ovome sto trazis, jedino ono je sve 1mm pa na gore...
Pao Pepeo
 
Postovi: 2247
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la tubeman » Čet srp 20, 2017 1:41 am

Tako je.
To je upravo isti materijal koji se koristi za uvez knjiga.
Umjetna koža, a pogotovo platno bi isto bili dobri, samo ne smiju biti predebeli. Cca 1 mm bi bilo OK ali ne bi smjelo biti deblje.
Ako bude prilike poslikati uzorak bio bih zahvalan.

Nedavno sam nabavio perfektan uzorak umjetne kože ali ima i cca 2 mm spužvastog materijala ispod pa ne paše za ovakve stvari.
Nabavio sam ga u firmi koja se bavi auto presvlakama. Imajau predobrih uzoraka ali svi su sa spužvom. :(
Probao sam ju skinuti ali ne ide baš lako :(

Nedavno sam na buvljaku nabavio hrpu raznih komada platna svakakvih uzoraka.
Ima i nešto što bi odgovaralo, ali moram to prvo isprobati.
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3130
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Bing [Bot] pregledava forum i 4 gostiju

cron