Zna li netko koji su zvucnici ovo

Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostao/la Toma » Pon sij 02, 2017 7:21 pm

12" alnico zvucnici stari oko 40godina.Prije par godina sam ih izvadia iz jednog starog taljanskog pojacala koje je u sobu imalo TOP komponente iz tog doba.Transformatori jos uvjek ispravni rade odlicno.Zvucnici imaju dosta visokih i nisu baš za gitaru.
Rade sasvim ok bez ikakve kutije.
Hvala svima

Slika
Slika
Slika
Slika
Toma
 
Postovi: 506
Pridružen: Čet pro 22, 2016 11:53 pm
Lokacija: Split

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostao/la davorin » Pon sij 02, 2017 7:53 pm

Koje marke je pojačalo?
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostao/la Toma » Pon sij 02, 2017 7:54 pm

PBC je pisalo
Toma
 
Postovi: 506
Pridružen: Čet pro 22, 2016 11:53 pm
Lokacija: Split

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostao/la davorin » Pon sij 02, 2017 9:23 pm

U Italiji je bilo puno proizvođača zvučnika (ima ih i danas), a po vanjskom izgledu su slični zvučnicima firme "Melody" (danas "Ciare"). Pomogle bi i bolje slike korpe i magneta, kao i unutrašnje slike membrane.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska


Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostao/la Dean » Uto sij 03, 2017 4:04 pm

Akaj te briga koji je, Pošalješ ih meni, ja tebi neku siću i onda nek mene to muči.... :mrgreen:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostao/la Toma » Uto sij 03, 2017 7:27 pm

Sve se da dogovoriti,javi se ako te stvarno interesira
Toma
 
Postovi: 506
Pridružen: Čet pro 22, 2016 11:53 pm
Lokacija: Split

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostao/la davorin » Uto sij 03, 2017 9:42 pm

Sjećam se sličnog para zvučnika od 10" koji su izvrsno radili u pojačalu za akustičnu gitaru (i usnu harmoniku!), a za standardnu električnu gitaru su bili "vrištavi".
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska


Vrati se na: Zvučnici

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju