HM ...hmmm... ti si ih uzeo samo 30 komada za 25 kuna a jedan dojde 45 dolara.
Što nisi dodao 10 kuna pa uzeo i preostale 2 kutije?
Schultz napisao:Ja sam dobio proljev danas....
Eto. Toliko o tome..... ;.(
Bing [Bot] pregledava forum i 9 gostiju