NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Schultz » Ned pro 18, 2016 10:07 am

Prekidači su prva liga....

Ali i prangija je dobra.... :-)
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Master of disaster » Ned pro 18, 2016 11:37 am

Stigao mi prekjučer paket od Vulkanizera! :dance: :dance: Na moje oduševljenje, i ženino, hm, ne baš oduševljenje, unutra je mehanički tremolo! To je nešto što sam zbilja dugo htio imati.
Puno hvala Vulkanizeru! :D

DSCN4438.JPG

DSCN4439.JPG

DSCN4440.JPG

:dance:

A da zaokružimo tijedan na mom lo-fi buvljaku sam našao filc. Sada će horne tretiramo. :D
DSCN4449.JPG
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la pamook » Ned pro 18, 2016 12:12 pm

Dean napisao:Nešto buvljaka :)
...


:character-spamcan:

necu pricat s tobom, za svaku objavljenu sliku po 15 minuta
za svaku sliku Sanyo gramofona po 60 minuta

eto ti sad.

tiIrudaibuvljak

:evil:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Dean » Ned pro 18, 2016 2:15 pm

A da si pričao samnom, možda bi ti buraz i nešto donio.... :whistle:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la pamook » Ned pro 18, 2016 2:28 pm

:D nekako se nadam osobno doc po to :mrgreen:

ovaj put nije bilo dovoljno jednostavno izvodivo da se sve pokupi na jedno mjesto pa preuzme, a navrkat 4-5 ljudi da se iskoordiniraju za nesto sto mi nije hitno, nema smisla....

probam se drugi put ukrcat burazu pa kao kofer - samo me istovari negdje tamo kod vas u ZG i pokupi kroz nekoliko sati... u medjuvremenu vam idem na zivce :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Dean » Ned pro 18, 2016 2:56 pm

Evo onda još nešto da ti vadim mast :mrgreen:


20161218_131731.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned pro 18, 2016 3:12 pm

Kod mene bi prošlo samo ovo, inače me takve igračkeuopće ne zanimaju.

Watch on youtube.com
" target="_blank" target="_blank
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6185
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Edison » Ned pro 18, 2016 3:58 pm

Dean napisao:Evo onda još nešto da ti vadim mast :mrgreen:


Dron od dijelova FAP-a... :lol:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5893
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la pamook » Ned pro 18, 2016 5:20 pm

Dean napisao:Evo onda još nešto da ti vadim mast :mrgreen:


20161218_131731.jpg



:shock:

pasSmaslom

vadi, vadi, odvadi bar 10ak kg :lol: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Dean » Ned pro 18, 2016 7:52 pm

...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju