Ali i prangija je dobra....
Na moje oduševljenje, i ženino, hm, ne baš oduševljenje, unutra je mehanički tremolo! To je nešto što sam zbilja dugo htio imati.
Dean napisao:Nešto buvljaka
...

Dean napisao:Evo onda još nešto da ti vadim mast![]()
Dean napisao:Evo onda još nešto da ti vadim mast![]()
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju