Otvori stranicu analogmetric.com i vidi tablicu za Shuguang 300B. Inače te lampe su se u praksi pokazale vrlo dobre (čak u jednom slučaju zvučno bolje od WE300B ali pustimo to
Edison napisao:Desni botun je promjera 28mm. Bilo bi dobro da je ovaj lijevi slicnog stila, ali manji. Mislim da je osovina kod Alpsa od 6,3mm.
fixxxer napisao:Edison napisao:Desni botun je promjera 28mm. Bilo bi dobro da je ovaj lijevi slicnog stila, ali manji. Mislim da je osovina kod Alpsa od 6,3mm.
Pregledao, nažalost ništa slično a manje od 28mm...
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost