Postao/la Khadgar2007 » Pon pro 30, 2013 2:44 pm
Sa brušenjem bi onda ja nastupio,ako je toliki problem, uzmeš fino šmirgl 800+ i lagano udri. Ja kada radim prvu fazu politiranja(punjenje pora) uzmem jedan takav i laganini i što je on više istroši bolje za mene jer je finiji. Ako hoćeš baš nešto fino odmah u startu,uzmeš vodobrusni šmirgl i natopiš ga u vodu pa ga poslije posušiš i trebao bi biti još finiji.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!