Lakiranje zvucnika

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Sri pro 04, 2013 9:37 am

ma ovo sam slikao u večikoj rezoluciji
ali forum ili photobucket to smanji
evo pokusam jos jednom, malo sam rezao prethodnu sliku, nadam se da ce ju prikazati ''uvecanu''

nije sve savrseno...
ovdje na slici se vide tragovi turpije :mrgreen: koji se ne mogu potpuno ukloniti...osim brusenjem, samo ne znam koliko cu moci brusiti s obzirom na debljinu furnira...ali zato mogu jos jednom preljepiti taj dio :mrgreen:
uglavnom, jednom kad zavrsim odlucit cu kako dalje
dali da gornje kutije bojam (tako sam planirao) a donje da ostavim u furniru sa visokim sjajem...ili obrnuto...

Slika

opet se ne vidi
mozete probati desni klik/viev image...pa onda sa ctrl ,plus, + za zumiranje

evo link na original fotku, ako proradi
http://i120.photobucket.com/albums/o162 ... g~original" target="_blank
doduse i ona je smanjena s 6000x4000 na 1900x1200piksela

i evo par komada koje sam pokusao zumirati iz prethodne fotke...popodne su nakeljiti jos neku

Slika

Slika
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la joe dalton » Sri pro 04, 2013 7:30 pm

Zezam te malo. Meni se to čini odlično. Pogotovo za prvi put. Mislim da bi te Dean odmah uzeo za šegrta. :D
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2563
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Sri pro 04, 2013 7:33 pm

nema problema :mrgreen:
volim ja nesavrsenstvo izrade :mrgreen:
to normalni put

evo uploadam slike gdje je malo zumirano da mi se mozete smijati kako sam smotan :lol:
pa ih nakeljim
:mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Sri pro 04, 2013 7:44 pm

Slika

Slika

Slika

Slika

i nesavrsenstvo :mrgreen:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

mada je ovo samo trenutno stanje, prije brusenja, uskoro nece biti ni ovog :mrgreen:
mislim da ste sad mirni neko vrijeme, da vam necu dosadjivati...
ne znam kad cu uhvatiti vremena za donje/velike kutije (nadam se za vikend)
a onda slijedi nastavak

:happy-bouncyshadowgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Sub pro 28, 2013 2:27 pm

volio bi ovo privesti kraju ovih dana,
bar sad kad imam malo slobodno :mrgreen:

Slika

Slika

prednjica ce pricekati dok ne nabavim magnete za mrezicu...
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Ned pro 29, 2013 8:02 pm

rekoh da vise necu keljiti slike...
ali s obzirom da sam pri kraju...ostale su mi jos samo donje stranice i prednjice...
pa da i to jos stavim...

Slika
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la audio kutak » Ned pro 29, 2013 9:55 pm

lijepo to tebi ide.... biti će to super kada pošmirglaš i prelakiraš... ;)

bogme si se uhvatio posla, ima ga...
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Ned pro 29, 2013 11:36 pm

sad sam pri kraju s ovim . sad ce me malo financije prikočiti, jer lakiranje i nije baš jeftino .
ali ;)
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la sonny » Ned pro 29, 2013 11:46 pm

Odlično ti to izgleda !
Osobno ne volim kad je zvučnička kutija cijela zafurnirana, volim da je prednja strana drugačija - lakirana u crno/kožurica/nešto treće - ali, 100 ljudi, 100 ćudi, 100 žena, 198 cica - znate nastavak :mrgreen:
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Pon pro 30, 2013 12:27 am

nema kože ;) Donja kutija će imati mrežicu ispred basa. to će biti dovoljno ;)
ostaje jedino odluka što ide u auto lak(crni , visoki sjaj ) a što se lakira prozirnim .
by the way , ovaj furnir od 0,6 je totalno u banani ;) užasno je tanak i treba paziti prilikom brušenja . Već sam 2 puta krpao pretjerano obrušene kantune , valjda se neće vidjeti :)
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Zvučnici

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju