evo danas uhvatio malo vremena da se igram mjerenjima
dodavao komade tvrdog kartona, razlicite debljine, visine i zakljucio da nema potrebe da se vise opterecujem s tiim jer su razlike neznatne.
krivulja kakva je, je po meni dovoljno ravna da se s njom ne treba opterecivati
dodavanjem se popravi odziv u osi ali se ''pogorsa'' van osi
s obzirom da ih necu slusati u osi, ne znam dali itko uopce slusa zvucnike u osi, po meni je ovo zadovoljavaju
necu stavljati 50slika, jer sam vec dosadio sam sebi s njima, pa evo jedna impulsnog odziva u osi i van osi

kad se upali smoothing, iznad 2kHz je krivilja vise manje ista, dok ispod 1kHz sve dobije valove radi utjecaja prostorije
ovo je snimak samo mid/basa i visokih
s ovim zavrsavam pricu oko utjecaja stranica na frekvencijsku karakteristiku jer smatram da sam ovo dobro odradio
tako da sad sve opet rastavljam i nastavljam s furniranjem
(ako netko vidi nesto na grafovima sto misli da odskace nek mi se javi

)