yoke napisao:Ajd nek ti bude
(tnx)
Gle, u stvari je skoro svejedno..
Jedno je "express", kakti 6 minuta
Jedno je obično 20 minuta, a
jedno je "vodootporno" isto 20 minuta ( prije je vlagootporno)..
U pravilu uzmeš bilo koje i ostaviš barem 4 sata pod stegama.
Kada skineš stge, primjetit ćeš da je furnir "vlažan", znači ostavi ga još koji sat da se osuši.
Tek tada ga dalje obrađuj..
VAŽNA NAPOMENA !
Prije upotrebe ljepilo drži na polici pored A klase par dana da se usvira !
Ako nemožeš toliko čekati, imam ga ja po $258 po litri ! S tim da je cijena za par ! Naime ljepila su uparena!




