Ako imas kojeg stolara napravit ce ti to lako kazem,jednostavno na konbinirki zakosi list pili na 7 stupnjeva i vozi.Sad neznam kolko imas ti toga za rezat predpostavljam ne puno i nebi ti trebo ni puno uzet novca.
Ja da sam na tvom mjestu i posto se radi o tankom mdf-u i jer imas glodalicu odmah bi ih doma i rezo i nakosijo u isto vrijeme.Sad za to napravit ovaj trik od prije vise ne vrijedi.Sad bis si morao ispod glodalice na njem prsten zavidat jednu kosu dasku da ti nagne glodalicu u jednu stranu za tih tvojih 7 stupnjeva.Ona netreba bit okrugla jos bolje ako je kockasta,a na dnu glodalice tj. na njenom okruglom prstenu bas imas rupe predvidene za takve stvari.
Kanije si postavis vodilicu koja ce ti vodit rez (na gornjoj slici ona plava) malo mjeris i odrezes si daske kako treba.
Ima jedna prednost kad ovo radis,u jednom rezu nakosis dvije daske istovremeno

edit:
ovdje si je gospodin montirao komad pleksia,ti napravis isto sa komadom neke sperploce + dodas neki komadic necega s jedne strane glodalice da dobjes nagnut kut rezanja,nades si neku tanku letvicu i stavis izmedu... igras se malo ugl.

Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.