e da. bio sada u lidlu i fakat nije na zaštini plin. nisam znao da ima takvih koji imaju šljaku unutar žice.
tražiti ću dalje takav ali na CO2.
tnx ivica



tubeman napisao:Pitanje... Možda netko zna ...
Tražim papir ili platno za uvez koje bi poslužilo za sređivanje ove i sličnih kutija.
Kod lokalnih knjigoveža nemam puno sreće jer baš nisu oduševljeni s prodajom (radije bi to oni tapecirali ::) ).
Možda netko ima kakvu informaciju gdje nabaviti štogod takvo ili slično.
Bing [Bot] pregledava forum i 3 gostiju