TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Zmajz » Sub stu 17, 2018 5:38 pm

meni nije problem, stoga predlažem svibanj najkasnije 17-19. 05.
Samo trebam ispitati da se ne poklopi sa nekom blesavom manifestacijom kojih ima ko kusih pasa otkako se Zg bacio na turizam.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la cappucino » Sub stu 17, 2018 6:28 pm

Da olaksamo stvari.
Ja dajem glas za Zmaja.
Ako se on prihvaća posla, nek bude di pn kaže.
I datum koji je kazao je ok.
Evo. Moj glas za Zmaja.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Bepone » Sub stu 17, 2018 6:30 pm

zuzi napisao:Idem malo okolo naokolo /staro politički. Tko se još od krasnojezgraša pa nadalje nije primio organizacije kod sebe ili u blizini - pitanje je sad?

nikad provocirat :lol: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5148
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la fixxxer » Sub stu 17, 2018 7:09 pm

Mogao bi neki raniji termin, prvi ili drugi vikend iza 1. Maja...
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la davorin » Sub stu 17, 2018 7:20 pm

Datum 17-18-19 svibnja mi potpuno odgovara, a ranije u petom mjesecu nažalost ne!
Drago mi je da se netko želi prihvatiti posla (Zmajz), a mislim da će mu rado pomoći još neki forumaši iz Zagreba (s nekima sam već i razgovarao o tome!).
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6931
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Zmajz » Sub stu 17, 2018 7:29 pm

Ništa nije fixno, u travnju/aprilu bi još moglo biti hladnjikavo, prvi vikend iza 1. maja je zgodan radi mogućih spajanjem s praznikom (barem u područjima gdje još ima nešto poštovanja prema šljakerima) a treći vikend je već na rubu prema turističkoj sezoni.
Vi razmišljajte o tome a i svaki prijedlog oko mjesta će se ozbiljno analizirati.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la pamook » Sub stu 17, 2018 7:40 pm

Zmajz napisao:meni nije problem, stoga predlažem svibanj najkasnije 17-19. 05.
Samo trebam ispitati da se ne poklopi sa nekom blesavom manifestacijom kojih ima ko kusih pasa otkako se Zg bacio na turizam.


Ovaj predlozeni termin mi apsolutno odgovara, mozda i najvise od svih eventualnih unutar perioda Uskrs - kraj svibnja.... stoga, podrska ovom terminu - toplo, a nije sezona :lol:

Vjerujem da ekipi koja je bila u VK ove godine nije smetalo sto je druga polovica 5. mjeseca, pa mi se cini da ponavljanje istog ne bi predstavljalo (narocit) problem...

Ovo pisem cisto radi "podrske" terminu... zadnji vikend u 4. mjesecu ne mogu nikako, vikend prije toga je Uskrs... Pa 1. Maj pa drz-ne daj i eto ga prodje polovica mjeseca...

Ideja sa "all in one" smjestaj/birtija/parking/slusaona Sesvetama mi se cini najboljom, za sada - jer se pokazalo da tako i funkcioniramo :D

Izrazito se veselim doticnom dogadjaju, ma gdje bio :dance: :dance: :dance:

DrFireBottle napisao:Mislim da bi bilo dobro da na popis stavimo mjesta za TF i onda da sakupljamo glasove, to je fer po meni :)


ovo pisem u najboljem mogucem blagom tonu :lol: - kod organizacije ovakve manifestacije nema demokracije - samo diktatura - jer inace nista s nicim, a svi nezadovoljni i na kraju se posvadjaju.... "glasanje" bi bilo upotrebljivo da imamo 3-5 sigurnih i odgovarajucih lokacija skupa sa voljnim organizatorima, pa da se izglasa redoslijed po godinama... ovako, uz sve peripetije koje idu uz organizaciju (sto sitnica, dvjesto sisa, financije, obitelj, najavljeni smak svijeta i slicno) moze jedino onako kako se ekipa koja se uhvati organizacije kaze.... mi mozemo uletiti s nekim prijedlogom ili preferencom, ali tu sve staje i sve ostaje na organizatoru...

/edit

...prvi vikend u 5. mjesecu ce bit problematican upravo zbog ekipe koja uspije uzet godinji/slobodno pa spojit cijeli tjedan i onda se ide na more ili vec negdje... zato mislim da je bolje taj izbjegavati :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la fixxxer » Sub stu 17, 2018 9:03 pm

pamook napisao:
...prvi vikend u 5. mjesecu ce bit problematican upravo zbog ekipe koja uspije uzet godinji/slobodno pa spojit cijeli tjedan i onda se ide na more ili vec negdje... zato mislim da je bolje taj izbjegavati :D


A ja baš mislim da treba taj vikend zbog svih onih kojima je TF ustvari izlet ;) :D
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la pinco » Sub stu 17, 2018 10:33 pm

fixxxer napisao:
pamook napisao:
...prvi vikend u 5. mjesecu ce bit problematican upravo zbog ekipe koja uspije uzet godinji/slobodno pa spojit cijeli tjedan i onda se ide na more ili vec negdje... zato mislim da je bolje taj izbjegavati :D


A ja baš mislim da treba taj vikend zbog svih onih kojima je TF ustvari izlet ;) :D


:handgestures-thumbup:
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 555
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la s@ki » Sub stu 17, 2018 10:57 pm

mali brzi gugl party, Hotel gallus . za zagrepcane bivsi kokot kraj europatrade-a u sesvetama. cisto recite dal je zanimljivo da se raspitam il ne
prosle godine smo radili odvojeni objekt iza glavnog, ima ako se dobro sjecam 50ak soba ukupno, salu za vjencanja, restoran, kafic, parking za kakvih 30ak vozila, u neposrednoj blizini ima jos
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost