TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Khadgar2007 » Sub stu 17, 2018 8:07 am

Edisone, možda se onaj pop još uvijek mota tamo pa će i ovaj puta banuti rano ujutro u slušaonu i čuditi se što se to ovdje dešava. :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la s@ki » Sub stu 17, 2018 10:40 am

iz prije navedenih razloga, meni više paše ranija opcija, ako ćemo razmatrati 4.mj. kako je predloženo. No definitivno treba donjeti odluku o lokaciji prvo :)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Schultz » Sub stu 17, 2018 11:21 am

Osobno mi je interesantna ta priča o Sesvetama iako ne prezam ni od čega....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la davorin » Sub stu 17, 2018 11:41 am

"Navijam" za Zagreb, najprije zbog toga što je došlo vrijeme da najveći grad u Hrvatskoj sa najviše aktivnih članova foruma konačno organizira TF.
Kroz razgovore sa pojedinim članovima (i svojevremeno sa pokojnim DEAN-om) sam stekao dojam da je stiglo i vrijeme za osnivanje udruge "Triode Festival" čime bi se olakšala (najprije financijski!) bilo kakva buduća organizacija TF-a, a zbog najviše mogućnosti bi sjedište udruge trebalo biti u Zagrebu.
Osobno mogu obećati da ću za takav slučaj pripremiti sve dokumente za osnivanje udruge za vrijeme predstojećeg TF-a ukoliko ekipa iz Zagreba prihvati organizaciju.
Također mogu primjetiti da je broj posjetitelja TF-a (onih koji nisu članovi foruma ili trenutno nisu aktivni) do sada bio proporcionalan sa veličinom grada gdje je TF bio organiziran. Tako su najbrojniji posjetitelji bili u Zadru, Bjelovaru, Šibeniku. Sisku itd. čime smo znatno povećali interes za naš zanimljiv hobi. Ovime ne mislim podcjeniti broj posjetitelja u ostalim gradovima, ali u manjim sredinama su na TF-u bili prisutni uglavnom forumaši, članovi njihovih obitelji i tek pokoji njihov prijatelj.
Nikako ne mislim praviti "rang listu" pojedinih TF-a, jer je teško izdvojiti bilo koji TF po izuzetnom značaju i kvaliteti međusobnog druženja.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6933
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Bepone » Sub stu 17, 2018 11:55 am

davorin to ti je samo osobni dojam a nema veze s cinjenicama!
u krasnom je bilo 30,tak 40tak ljudi a krasno je u sumi, bogu iza nogu! s tim da neki od njih poslije s vremenom nisu ni dolazili sto bi reklo da opada kvaliteta festivala! i druzenje je bilo odlicno!
uvijek se vrtimo oko tog broja neovisno gdje je tako da ja i dalje protiv zagreba, protiv centralizacije, i tako dalje i tako dalje, zagreb je najlosiji po svemu, stim da i grad smrdi i ruzan je, ljudi su kiseli i zivcani, promet je uzasan, voda se ne pije ili smrdi, kazne su za sve, to nije HUMAN grad.........
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Bepone » Sub stu 17, 2018 12:16 pm

VARAZDIN- zasto s enebi organizirao triode festival tamo? skoro uvijek najbolja i odlicna organizacija? prezidente bi mogao potegnut organizaciju ako ga je volja!
--------------
samo primjer RABAC - npr kod mene par km , sredio bi sve sto treba od Valamara, svi hoteli rade / ali ovo je recimo za buducnost lokacija/ to bi ja trebao organizirat a ne stignem ove godine nista radi prirode posla , ali sve pase, mjesta je u izobilju jer je to turisticko mjesto uz more puno hotela, veze u valamaru imamo, lako bi se sredio hotel sa par dvorana, parking je besplatan, zrak i more su super, setalista za ljude uz more za zene i djecu, nema vise pivnica i ostalog za narod pa bi se mozda organiziralo za pit i jes sa vanjske strane ali ni no nije problem jer znam gdje su vrhunska vina i sve sto treba... ovo je top 5 lokacija, 5 km je stari grad labin ako se nekom da istrazivat ima cuda za vidjet i isto je jako lijep a i super je za pojest
---------------
ali ovaj prijedlog gore otpada za ovu godinu radi navedenog razloga
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la tom_hifi » Sub stu 17, 2018 12:20 pm

Ja sam trenutno van svega, ali što se tiče mjesta održavanja, meni svejedno, no, nekako najviše glasam za ZG ili okolicu. Nije ni Zaprešić nimalo loša opcija. Vremenski vrlo blizu Zagreba, a moglo bi se pronaći idealnije mjesto i čak možda nešto povoljnije.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5300
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Bepone » Sub stu 17, 2018 1:04 pm

Skraceni uvjeti (penzionerski izlet :lol: ), kako nitko ne stoji pred zvunikom 72h u komadu;
ZENA/ DECA/ IGRALISTE/ DA NI ASFALTA BLIZU; DA NI PROMETA; DA JE BESPLATAN PARKING; DA JE HOTEL/OBJEKT sa dvoranom gdje moremo boravit; DA JE OK ZRAK I MESTO; DA MIRISI ; DA SU LJUDI I OKOLINA OK; DA JE CA VIDET; DA SE NADJE NESTO ZA JES I PIT - DA JE LEPO na kraju a ne bezveze odradjeni festival :dance:
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la cappucino » Sub stu 17, 2018 2:11 pm

Nekako sam vise za manji grad ili predgrađe di ima mira...
Zg, ok... doći ću di god bio, ali navijam za mirniju lokaciju jer smatram da bi se u -nazovimo- “zabiti” svi skupa više družili. Molim vas da “zabit” shvatite kao manja stredina ili neko malo ili manje selo...
Recimo negdije u gorskom kotru ili sjever Hrvatske...
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la DrFireBottle » Sub stu 17, 2018 2:31 pm

Imam ideju, u Jastrebarskom su ljudi predivni i mnoge poznam tamo, kao i gradonačelnika i mnogo bi mi bilo draže da se organizira u Jastrebarskom nego u Zagrebu, lijepo je Bepone rekao, smrdi, oduran i ne ide u prilog što se tiče atmosfere! Ali Jaska je sasvim druga priča, ako ćemo baš Bogu iza nogu idealno je selo Beter, kod one kotline o kojoj sam nedavno pričao u temi sa FM predajnikom (Okić, mislim da selo spada pod Klinča Sela), u Beteru isto ima dobrih ljudi voljnih za pomoći i tamo je DVD (vatrogasni dom) sa dobrim prostorom, definitivno većim od onoga u Ruđeru i Tesli!

EDIT: Ako će biti toplo vrijeme predlažem da se stolovi poslože vani, a TF naravno unutra sa svim spravama, ALI treba misliti i na ovo, definitivno će biti puno lampaša i raznih sprava koje "puno vuku" tako da bi električna mreža trebala biti dovoljno jaka jer u nekim selima su još drveni stupovi sa tankim kablima koji bi teško podnosili taj teret, jer često puta mi izlete osigurači od malog lampaša od 12W sa 2xEL84 pa tog treba biti svjestan, stoga po tom pitanju Zagreb DA, Jaska DA, ali mala sela sa lošim mrežama nikako, jer slušao sam slučajeve spoje mljevelicu za kukuruz i selo nam nema struje tjedan dana!
Zadnja izmjena: DrFireBottle; Sub stu 17, 2018 2:42 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost