15" zvučnike

15" zvučnike

PostPostao/la Master of disaster » Uto srp 03, 2018 12:53 pm

Možda napravim neki tramak :mrgreen: jer svakoj poštenoj kući treba razglas. A s vremenom taj razglas mora biti veći, nikako manji :mrgreen: :mrgreen: Pa ću možda morati napuniti sa 15" zvučnicima dvije Yamahine PA kutije

S toga ako se netko pošutava sa nekakva dva jednaka 15" zvučnika po mogućnosti što jeftinija a da imaju još života u sebi...

Kad malo razmislim, mogu biti i izgoreni, za prematanje ako je cijena baš jako popularna... :mrgreen:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: 15" zvučnike

PostPostao/la gilhooley » Uto srp 03, 2018 5:39 pm

Imam ja Tannoy 3804.

Savršen par...
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: 15" zvučnike

PostPostao/la Zmajz » Uto srp 03, 2018 6:40 pm

MoD, Gill će ti dati tanoje po popularnoj cijeni, treba mu lova za ljepilo da može dovršiti onu bubu...
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: 15" zvučnike

PostPostao/la Master of disaster » Uto srp 03, 2018 6:56 pm

To su oni tanoji koji su svirali na tf-u u Zadru? Svidjeli su mi se jako. Ne sviđa mi se nula viška na cijeni na njuškalu. :lol:

Zmaj, evo, ja Gilu dam one RCF-e u zamjenu ključ za ključ, pa ih on onda proda tebi. :lol: :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: 15" zvučnike

PostPostao/la gilhooley » Sri srp 04, 2018 6:22 am

Ma maknut ću ja nulu viška, preuredit cijenu.

Javi ako Te zanima i meni je u konačnici u interesu riješit se jedinica, kutije bih si ostavio..

Ajd vidi...

Ljepila imam, za sada auto je raskopan do zadnjeg vijka...
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: 15" zvučnike

PostPostao/la Master of disaster » Čet srp 05, 2018 11:10 am

gilhooley napisao:Ma maknut ću ja nulu viška, preuredit cijenu.

Javi ako Te zanima i meni je u konačnici u interesu riješit se jedinica, kutije bih si ostavio..

Ajd vidi...

Ljepila imam, za sada auto je raskopan do zadnjeg vijka...


Ok, došao sa posla, odspavao, pročitao još jednom, i sad ne znam šta da mislim (dakle opet ništa novo :lol: ) Stvarno biš skinuo nulu? Mislim da su zajebancija i/ili retorika u pitanju, ali... :doh:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: 15" zvučnike

PostPostao/la Edison » Čet srp 05, 2018 2:55 pm

Master of disaster napisao:
gilhooley napisao:Ma maknut ću ja nulu viška, preuredit cijenu.

Javi ako Te zanima i meni je u konačnici u interesu riješit se jedinica, kutije bih si ostavio..

Ajd vidi...

Ljepila imam, za sada auto je raskopan do zadnjeg vijka...


Ok, došao sa posla, odspavao, pročitao još jednom, i sad ne znam šta da mislim (dakle opet ništa novo :lol: ) Stvarno biš skinuo nulu? Mislim da su zajebancija i/ili retorika u pitanju, ali... :doh:


Gore pise da ce maknuti nulu, ali i jedinice... moglo bi to na kraju biti jako povoljno... ;)
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: 15" zvučnike

PostPostao/la Master of disaster » Čet srp 05, 2018 5:45 pm

Pržim se od kada sam to pročitao, pržiiim. Svidjeli su mi se ti zvučnici u Zadru. :doh:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: 15" zvučnike

PostPostao/la davorin » Čet srp 05, 2018 7:03 pm

Te 15"-ke koje sam čuo u Zadru predstavljaju visoku klasu, ali nisu za razglasne namjene. Za to bi bili pogodniji zvučnici koji imaju veću korisnost, odnosno ~100 ili više dB/W/m kao što su "Eighteen Sound 15MB700" (koji je izvanredno glasan sa svojih ~103dB/1W/1m ili neki slični.
https://www.njuskalo.hr/zvucne-kutije/e ... s-22450443" target="
http://www.lean-business.co.uk/eshop/18 ... -1505.html"
Imam s njima jako pozitivno iskustvo, a moguće je da ih ima i NIK po možda još nižoj cijeni.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6933
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: 15" zvučnike

PostPostao/la Master of disaster » Čet srp 05, 2018 7:25 pm

A ne ne, ne bi se ti koristili za razglasne namjene. U slučaju toga bi ovo sa razglasom išlo na led do daljnjeg. Lova nije problem... :lol: a pogotovo za takav paralelni slalom. Nego eto, Gil je to tako rekao, a hebo razglas kraj tih Tannoya...
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Sljedeće

Vrati se na: Kupujem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost