Slike su malo nejasne i nije objašnjeno što je što.
Ovako očitavajući iz mutnog, vidim da je ispod 1 kHz sve skoro 10 dB tiše.
Ovo iznad izgleda vrlo dobro.
Razumijem ovaj peak na 50 Hz (proboj 50Hz iz mreže zbog loše filtracije), ali nije mi jasan ovaj nagli pad od dodatnih 10 dB ispod njega (podsjećam da je 10 dB = cca 10 puta, a 20 db = 100 puta).
Možda čitam krivu krivulju ??
Dobra stvar je krojiti zvučnike i skretnicu prema vlastitoj sobi, ali predlažem i nekakakvu nearfield seansu jer će se tako najbolje vidjeti što zvučnici stvarno reproduciraju.
Inače, čestitke na volji i tehnički dosta zahtjevnom poslu.
Siguran sam da će i konačni rezultat biti primjeren.









