Pomoć - Prekidanje signala rPI kod on/off svijetla

Re: Pomoć - Prekidanje signala rPI kod on/off svijetla

PostPostao/la grunf » Sub vel 12, 2022 10:22 am

nažalost ni CA DACmagic nema transformatore za galvansko odvajanje coax ulaza,ali svejedno sad znaš da je problem u malini i da ćeš je morati prebaciti na optički izlaz ,nema druge ili probati ubaciti između maline i DAC-a trafo za galvansko odvajanje , taj trafo ćeš teško naći kod nas po dućanima ,ali uglavnom svi stari CD playeri ga imaju tako ako znaš nekog blizu tebe da ti inžinja nešto , u najgoru ruku mogu ti ja poslati jednog , a i sad ću brzo naručivati mouser pa ti mogu ubaciti jednog u naružbu, cijena je 15kn
druga opcija je probati AES/EBU ulaze na Denafrips Pontus -u
ili igrati se s raznim napajanjima za malinu dok ne nađeš neko koje će dobro izlolirati malinu od smetnji iz mreže ,u kakvoj ti je kutiji malina ? i šta ti sve od opreme uzemlljeno (s euro konektorom)
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: Pomoć - Prekidanje signala rPI kod on/off svijetla

PostPostao/la Phil » Sub vel 12, 2022 1:15 pm

grunf napisao:nažalost ni CA DACmagic nema transformatore za galvansko odvajanje coax ulaza,ali svejedno sad znaš da je problem u malini i da ćeš je morati prebaciti na optički izlaz ,nema druge ili probati ubaciti između maline i DAC-a trafo za galvansko odvajanje , taj trafo ćeš teško naći kod nas po dućanima ,ali uglavnom svi stari CD playeri ga imaju tako ako znaš nekog blizu tebe da ti inžinja nešto , u najgoru ruku mogu ti ja poslati jednog , a i sad ću brzo naručivati mouser pa ti mogu ubaciti jednog u naružbu, cijena je 15kn
druga opcija je probati AES/EBU ulaze na Denafrips Pontus -u
ili igrati se s raznim napajanjima za malinu dok ne nađeš neko koje će dobro izlolirati malinu od smetnji iz mreže ,u kakvoj ti je kutiji malina ? i šta ti sve od opreme uzemlljeno (s euro konektorom)


Malina je u ovoj kutiji.

Napajanje je od Audiophonics-a.

Na malini imam Digi pro+ HAT, na njemu imam optiku kao izlaz tek sad skuzio :doh:
Evo spojio optikom i ne prekida :)

Ajme seljak...


E: ali i dalje stoji pitanje kako se to moze riješit jer sad gubim optiku sa TVa? Jel se da kako "poradit" na ovom napajanju?
Avatar korisnika
Phil
 
Postovi: 23
Pridružen: Pet vel 12, 2021 12:02 pm
Lokacija: Mali Bukovec

Prethodni

Vrati se na: Digitalni izvori zvuka

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju