streličari

streličari

PostPostao/la zuzi » Uto lip 04, 2019 9:57 pm

Ovih dana me Pao Pepeo obdario jednom golf lopticom sa pripadajučim držačem cijevčice za ručku /čitaj strelice/ pa tako dok čekam novu municiju vratio sam se jednom starom projektu tek toliko da se održim u formi. Šifra - ploča sve trpi :shock:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Re: streličari

PostPostao/la zuzi » Uto lip 04, 2019 9:59 pm

Obzirom na dužinu ručke anti skating nije potreban. Provjereno na test ploči :clap:
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Re: streličari

PostPostao/la zuzi » Uto lip 04, 2019 10:08 pm

Evo i jedne ručke "kraljevske" dužine. Novi WT Royale gramofon. Istaknuta cijena 76.000,00 kuna kod našeg uvoznika.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Re: streličari

PostPostao/la Pao Pepeo » Čet lip 06, 2019 9:06 am

mozda bi se moglo koristiti ( dok se strelica ne pojavi ) oni drveni stapici koje se mogu naci po zeljezarijama
promjer mora biti 8mm , znam da ima rebrastih i glatkih
steta sto se ne proizvode toliko duge grafitne olovke :D jer promjer je taj

mozda napraviti mjesanca drvene rucke sa lopticom dolje :think:
drvene rucke znam da vam nisu strane
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Pao Pepeo
 
Postovi: 2192
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: streličari

PostPostao/la zuzi » Čet lip 06, 2019 9:15 am

Ma neće uopće biti problem za cijev, imamo mi u Vž razvijeno streličarstvo odavno a s druge strane imam u podrumu jednu aluminijsku cjev s malo više "mesa" još razmišljam da li ju probati ili ne. A drvo je uvijek varijanta i to jedna od boljih / zvučno pogotovo/.
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Re: streličari

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet lip 06, 2019 9:31 am

Ja bi samo obratio pozornost u upitnost ravnoće tih drvenih štapića i koliko bi se sa vremenom mogli spigati. Sigurno vam je to na pameti ali da spomenem.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: streličari

PostPostao/la audio kutak » Čet lip 06, 2019 11:37 am

Khadgar2007 napisao:Ja bi samo obratio pozornost u upitnost ravnoće tih drvenih štapića i koliko bi se sa vremenom mogli spigati. Sigurno vam je to na pameti ali da spomenem.


Tebi bi više odgovarali kineski štapići za jelo :mrgreen: :mrgreen:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: streličari

PostPostao/la Edison » Pet lip 07, 2019 12:02 am

Khadgar2007 napisao:Ja bi samo obratio pozornost u upitnost ravnoće tih drvenih štapića i koliko bi se sa vremenom mogli spigati. Sigurno vam je to na pameti ali da spomenem.


Pa osim ravnih rucki ima i onih "J" tipa i "S" tipa, pa kako se stapic iskrivi... ;)
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: streličari

PostPostao/la Pao Pepeo » Čet lip 13, 2019 9:09 am

http://calypso-tonearm.blogspot.com/201 ... inted.html" target="_blank" target="_blank
http://calypso-tonearm.blogspot.com/201 ... niels.html" target="_blank" target="_blank
i jedna ideja za nase 3D printere :whistle:
https://www.shapeways.com/shops/turbolino" target="_blank" target="_blank
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Pao Pepeo
 
Postovi: 2192
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: streličari

PostPostao/la zuzi » Čet lip 13, 2019 10:34 pm

Našao u staroj zalihi strelicu i bilo mi ju žao skraćivati. Obzirom da na komodi trenutno ima mjesta hajde da vidimo jel može "long size". Može ;)
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Sljedeće

Vrati se na: Analogni izvori zvuka

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost