PASS F5

Re: PASS F5

PostPostao/la grunf » Uto lis 25, 2022 12:05 am

i kako svira ?
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: PASS F5

PostPostao/la sinisap » Uto lis 25, 2022 10:47 am

Toplo!! :lol:
sinisap
 
Postovi: 255
Pridružen: Čet svi 09, 2013 8:36 am
Lokacija: Zagreb

Re: PASS F5

PostPostao/la Bepone » Uto lis 25, 2022 11:29 am

a toplo da, :lol:
cekan preamp u nastajanju pa cu se prepustit seansama.. ali ni to jos onda nije sve jer tek tada nakon preampa, ampa krece jos jedna runda zvucnika !

pa dolazi red gitarskih (koji su stalno preko reda, prioritet nulti 8-) ) pa red izlaznih lampasa, pa red tranzistoraca (VFET na redu), pa red gramofona, pa je opet na redu hi fi pa gitare i tako stalno u krug.

kupio sam 4 jordana za bass i mislim ih integrirat u postojeci sistem sa MAOP driverom, gdje ce onda mark audio Maop postat srednjetonac i visoki, onda cemo cut kako F5 dela.. iman i ATC i jos 10tak drugih, ali mi se ih ne da vadit
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: PASS F5

PostPostao/la grunf » Uto lis 25, 2022 11:40 pm

Bepone napisao:a toplo da, :lol:
cekan preamp u nastajanju pa cu se prepustit seansama.. ali ni to jos onda nije sve jer tek tada nakon preampa, ampa krece jos jedna runda zvucnika !

pa dolazi red gitarskih (koji su stalno preko reda, prioritet nulti 8-) ) pa red izlaznih lampasa, pa red tranzistoraca (VFET na redu), pa red gramofona, pa je opet na redu hi fi pa gitare i tako stalno u krug.

kupio sam 4 jordana za bass i mislim ih integrirat u postojeci sistem sa MAOP driverom, gdje ce onda mark audio Maop postat srednjetonac i visoki, onda cemo cut kako F5 dela.. iman i ATC i jos 10tak drugih, ali mi se ih ne da vadit


ja to ne bi moga dočekati , puka bi ka po običaju :lol: :lol:
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: PASS F5

PostPostao/la Bepone » Čet lis 27, 2022 7:01 pm

slopljen i preamp i sve skupa zapaljeno u sistemu i krenulo se na kriticko slusanje!
ovako na prvu opet je zvuk jako "lagan" i lijepo ga je slusat! nema neke anomalije da smeta uho sad cemo videt na duge staze!
:dance:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: PASS F5

PostPostao/la sinisap » Pet lis 28, 2022 3:47 pm

:clap: :clap:
sinisap
 
Postovi: 255
Pridružen: Čet svi 09, 2013 8:36 am
Lokacija: Zagreb

Re: PASS F5

PostPostao/la Bepone » Pon vel 13, 2023 2:50 pm

update:
mrezni trafi su nakon 1h dela poceli lagano zveckat, pa sam se neko vrijeme bavio vidama i pokusaju determinacije ali nisam iskorijenio.. na pocetku nis a nakon nekog vremena krene.
trafe sam opet izvadio, dao u voltu, dobio sam ih nazad zapecene sa lakom, na debelo, lepih 1mm debljine :lol:
uglavnom ne cuje se nis vise, moren vratit amp u dnevni a da ne dobijen visak pitanja .....
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Prethodni

Vrati se na: Tranzistorska tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju