GainWire mk3

Re: GainWire mk3

PostPostao/la tom_hifi » Ned sij 20, 2019 7:52 pm

dadod napisao:
tom_hifi napisao:Odlično, bravo!

Hoće li postojati Gainwire MK3 pločica SE stereo? Ako da, ja bih, vjerojatno, jednu uzeo. Nije da nemam još jednu MK2 doma, ali pretpojačalo radi odlično.

LP


Jesi li ti ikada zavrsio mk2, nisam vidio da si pisao nesto o tome?
Razlika izmedju mk2 i mk3 je sto mk2 moze mnogo bolje ganjati niskoohmske slusalice, a i PCB layout je nesto bolji ima ground plan s gornje strane plocice.
Ako ti to nije vazno nema razloga ici na mk3 jer i mk2 je stereo izvedba kao i mk3. Nemam ni jedne mk3 rezervne plocice, poslidnje sam iskoristio za sebe.
Inace plocica je dosta velika i izrada je skupa ako se ide na manje od deset komada.
By the way, ono sto vidis na slikama dvije plocice to je zbog toga sto je svaka stereo plocica iskoristena kao jedan balasirani kanal.
LP


Jesam, naravno!

Gainwire MK2 koristim već jedno vrijeme, preko godinu dana. Toliko mi se svidio da sam kupio još jedan PCB MK2 verzije.

Ok onda, hvala na pojašnjenju. ;)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: GainWire mk3

PostPostao/la dadod » Ned sij 20, 2019 7:59 pm

tom_hifi napisao:
dadod napisao:
tom_hifi napisao:Odlično, bravo!

Hoće li postojati Gainwire MK3 pločica SE stereo? Ako da, ja bih, vjerojatno, jednu uzeo. Nije da nemam još jednu MK2 doma, ali pretpojačalo radi odlično.

LP


Jesi li ti ikada zavrsio mk2, nisam vidio da si pisao nesto o tome?
Razlika izmedju mk2 i mk3 je sto mk2 moze mnogo bolje ganjati niskoohmske slusalice, a i PCB layout je nesto bolji ima ground plan s gornje strane plocice.
Ako ti to nije vazno nema razloga ici na mk3 jer i mk2 je stereo izvedba kao i mk3. Nemam ni jedne mk3 rezervne plocice, poslidnje sam iskoristio za sebe.
Inace plocica je dosta velika i izrada je skupa ako se ide na manje od deset komada.
By the way, ono sto vidis na slikama dvije plocice to je zbog toga sto je svaka stereo plocica iskoristena kao jedan balasirani kanal.
LP


Jesam, naravno!

Gainwire MK2 koristim već jedno vrijeme, preko godinu dana. Toliko mi se svidio da sam kupio još jedan PCB MK2 verzije.

Ok onda, hvala na pojašnjenju. ;)



Ako si zainteresiran za mk3 mogu ti poslati gerber fajle pa mozes sam naruciti plocicu.
Avatar korisnika
dadod
 
Postovi: 840
Pridružen: Ned lis 20, 2013 2:35 pm
Lokacija: Zagreb

Re: GainWire mk3

PostPostao/la tom_hifi » Pon sij 21, 2019 7:20 am

Što se mene tiče može, no, ako nema MK3 nekih prednosti, osim što je striktno CFA, onda nema smisla. ;)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: GainWire mk3

PostPostao/la dadod » Uto sij 22, 2019 1:00 pm

tom_hifi napisao:Što se mene tiče može, no, ako nema MK3 nekih prednosti, osim što je striktno CFA, onda nema smisla. ;)


Dobro onda nema smisla. Volio bih da pokazes fotografije tvoga zavrsenog mk2 u mk2 threadu.
Avatar korisnika
dadod
 
Postovi: 840
Pridružen: Ned lis 20, 2013 2:35 pm
Lokacija: Zagreb

Re: GainWire mk3

PostPostao/la tom_hifi » Sri sij 23, 2019 6:36 am

dadod napisao:
tom_hifi napisao:Što se mene tiče može, no, ako nema MK3 nekih prednosti, osim što je striktno CFA, onda nema smisla. ;)


Dobro onda nema smisla. Volio bih da pokazes fotografije tvoga zavrsenog mk2 u mk2 threadu.


Budem otvorio temu kada složim kučište. Sada je u nekom improviziranom kučištu, tek toliko da radi. Drugi Gainwire PCB čuvam striktno da mi bude kao headamp. A čuvam i CFA PCBe. Bude to, samo kad mi se kockice poslože i nađem nešto vremena. ;)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Prethodni

Vrati se na: Tranzistorska tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju

cron