EL84 SE

EL84 SE

PostPostao/la DrFireBottle » Sub ožu 02, 2019 6:18 pm

Pozdrav svima,

kao što naslov kaže takvo nešto u planu za minijaturni HiFi da možda imam nešto za predstaviti za ovogodišnji TF, bio sam vrlo inspiriran Recycler projektom, uskoro mi stiže materijal od gosp. Ilimzna i imam nešto po strani, nabavio alat i konusna svrdla i volio bi napraviti 2 monobloka EL84 ili jedan stereo amp na vašu preporuku, jednostavan a efektivan sa ECC81 ili 6N1-P u predpojačalu, jednostavne gradnje da ne pogriješim puno a da steknem svoje prvo iskustvo u gradnji pojačala za reprodukciju :) .
Slobodno preporučite neki već odrađeni projekt na mom nivou pa da njega slijedim.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: EL84 SE

PostPostao/la Bepone » Sub ožu 02, 2019 7:33 pm

da, ma kako?? jos nisi skuzio da zti nitko ne odgovara???
reci doma da ti nitko ovdje vise ne zeli vise pomagat, jer vas ima najmanje 3 i iskoristavate svi skupa forum ? ako nisi skuzio evo da ti ovako , direktnije napisen,
ili jos bolje bi ti bilo,najpametnije da se izbrises s foruma i logiras tajno pod drugim nickom i onda krenes malo pametnije :lol:
narocito ljude iritira dionica "moj tata zeli da ja pitam ovdje kako napravit ili sredit pojacalo koje cemo prodat za 6 miljarica profesorima iz skole koji sviraju u podrumu, jaoo...." :lol: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: EL84 SE

PostPostao/la Toma » Ned ožu 03, 2019 12:35 am

Gradnja pojacala za reprodukciju,kao da si svladao za produkciju uopce
Toma
 
Postovi: 506
Pridružen: Čet pro 22, 2016 11:53 pm
Lokacija: Split

Re: EL84 SE

PostPostao/la s@ki » Pon ožu 04, 2019 2:05 pm

kreni sa DAH1 recimo. Tema višestruko obrađena, siguran i jednostavan projekt, lijepo svira.
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb


Vrati se na: Cijevna tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju