2 x EL34
Pa da i ja započnem jedan projekt, koji nadam se...
neče u dugo
Reciklirana vinska bačva, koja je trebala završti u odpad ( cca 80 godina je imala), hvala mom tati koji je pokupio daskice
Pobrušene i stanjene do zdravog i "neoštećenog" dijela. Na kraju ispada debljina 20mm. Za okvir šasije.
neče u dugo
Reciklirana vinska bačva, koja je trebala završti u odpad ( cca 80 godina je imala), hvala mom tati koji je pokupio daskice
Pobrušene i stanjene do zdravog i "neoštećenog" dijela. Na kraju ispada debljina 20mm. Za okvir šasije.


lijepo vidim da ce to ispasti... drvo ce bit glavno 