2 x EL34

Re: 2 x EL34

PostPostao/la cappucino » Ned sij 14, 2018 8:02 pm

Zlobnici jedni. Vi ste svi ljubomorni jer nemate tekve trafiće. E.
8-)
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 2 x EL34

PostPostao/la pamook » Ned sij 14, 2018 8:13 pm

:D ja sam u stvari ljubomoran na drvodjeljni stroj :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: 2 x EL34

PostPostao/la cappucino » Ned sij 14, 2018 8:26 pm

pamook napisao::D ja sam u stvari ljubomoran na drvodjeljni stroj :mrgreen:

Nije moj. Kamo sreče...
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 2 x EL34

PostPostao/la cappucino » Pon vel 12, 2018 9:54 pm

I dok se bočnise lakiraju...trenutno peta "ruka" laka, danas sam uspio i malo lemiti.
fale elektroliti na katodama,ali oču, oču...ovih dana :liar:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 2 x EL34

PostPostao/la Bepone » Pon vel 12, 2018 11:48 pm

more more
Bepone
 
Postovi: 5942
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: 2 x EL34

PostPostao/la cappucino » Sub vel 24, 2018 9:50 am

Lagani napredak. Provjerio napajanje,pozicije prekidača (schulzt-sve radi kako sam opisao u tržnici).
I naravno jedan zaheb... tko ga primjeti, platim pivo na nadolazećem TF-u ( platim ovako ionako :D )
Al da ponovim:
Prekidač-LIJEVI kontakti gledano kao na drugoj ili trećoj fotki: prvi i treći su u spoju na prvoj i drugoj poziciji
Prekidač-DESNI kontakti gledano kao na drugoj ili trećoj fotki: drugi i treći u spoju samo u drugoj poziciji.
Tj: nulta pozicija-sve ugašeno
prva pozicija palim trafo i naravno grijanje.
druga pozicija (grijanje i dalje radi) palim HV
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 2 x EL34

PostPostao/la tom_hifi » Ned vel 25, 2018 9:07 am

Kakav zaheb? To kaj nije uštekano u struju? Nije spojen sekundar na trafou? S prekidača ide drito na PCB s napajanjem, a ne do trafa? :mrgreen:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: 2 x EL34

PostPostao/la cappucino » Ned vel 25, 2018 9:47 am

tom_hifi napisao:Kakav zaheb? To kaj nije uštekano u struju? Nije spojen sekundar na trafou? S prekidača ide drito na PCB s napajanjem, a ne do trafa? :mrgreen:

Niš od toga...
Od brzine i adrenalina na lijevoj kutiji sam stavio crni cinch i SAMO minus pol za zvučnik. Nisam izbušio rupu za plus pol zvučnika...
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 2 x EL34

PostPostao/la tom_hifi » Ned vel 25, 2018 10:17 am

cappucino napisao:
tom_hifi napisao:Kakav zaheb? To kaj nije uštekano u struju? Nije spojen sekundar na trafou? S prekidača ide drito na PCB s napajanjem, a ne do trafa? :mrgreen:

Niš od toga...
Od brzine i adrenalina na lijevoj kutiji sam stavio crni cinch i SAMO minus pol za zvučnik. Nisam izbušio rupu za plus pol zvučnika...


:doh:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: 2 x EL34

PostPostao/la cappucino » Ned vel 25, 2018 10:21 am

I prvo opaljenje :
Watch on youtube.com
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Cijevna tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju