pamook napisao::D ja sam u stvari ljubomoran na drvodjeljni stroj

tom_hifi napisao:Kakav zaheb? To kaj nije uštekano u struju? Nije spojen sekundar na trafou? S prekidača ide drito na PCB s napajanjem, a ne do trafa?
cappucino napisao:tom_hifi napisao:Kakav zaheb? To kaj nije uštekano u struju? Nije spojen sekundar na trafou? S prekidača ide drito na PCB s napajanjem, a ne do trafa?
Niš od toga...
Od brzine i adrenalina na lijevoj kutiji sam stavio crni cinch i SAMO minus pol za zvučnik. Nisam izbušio rupu za plus pol zvučnika...

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju