OT:DIY JBL 4350A "Komoda" - o niku i telefoniranju..

offtopic iz očišćenih tema

OT:DIY JBL 4350A "Komoda" - o niku i telefoniranju..

PostPostao/la yoke » Sri ruj 10, 2014 8:46 am

nik napisao:Pozdrav svima
....
Ako će trebati kakva pomoć stojimo na raspolaganju.
Nik


I ako ga kontaktirate pripremite se cekati jedno godinu dana + da vam ogovori na upit
ukoliko uopce i odgovori :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sorry, mozda ce ovo opet zvucati zlonamjerno s moje strane ali pisem samo iz vlastitog iskustva.
Moje osobno iskustvo je izrazito negativno i razocaravajuce.
Kontaktirao sam Nika dva puta, jednom radi Lundah ransformatora , drugi put radi drajvera (za koji je receno da moze nabaviti bez problema).
Odgovor nikad nisam dobio.
Od prijatelja sam saznao da je on imao neugodnih iskustava prilikom narucivanja, avansne uplate i rokova isporuke te zivkanja odnosno nejavljanja

Iskreno se nadam da ovo nije pravilo, ali ovo je moje iskustvo, i dosta je iritantno kad nekome tko je ovlasteni distributer posaljete upit za nesto sto nije ''jeftino'' i suma nije mala onda bar ocekujete odgovor.

ponavljam
ovo ne pisem da napakostim bilo kome
vec prvenstveno kao upozorenje nekome tko se upusti u poslovanje s Nikom
i nadam se da je moj slucaj (jednako kao i mog prijatelja) bio izoliran
ipak su mi na prvom mijestu kolege samograditelji koji imaju problema oko nabavke nekih dijelova :mrgreen:

sorry ekipa ako ce ovo nekome zasmetati, ili ako ne spada ovdje, ali jednostavno ne mogu preci preko ovakvih stvari, pogotovo kad javno nudi pomoc.

uglavnom, nadam se da se ovako nesto nece vise nikome nece ponoviti u komunikaciji s Nikom.
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: DIY JBL 4350A "Komoda"

PostPostao/la davorin » Sri ruj 10, 2014 9:20 am

Moram se osvrnuti na kritiku koju je joke uputio na račun nik -a!
Kad mi je nešto trebalo od nik -a (kontaktirao bih ga telefonom, uglavnom zbog toga što je stalno na putu pa poruke putem e-mail -a ne provjerava svaki dan), dobio bih to uglavnom za onoliko vremena koliko treba pošti (ili nekoj drugoj dostavi) da stigne do mene!
Ne mogu govoriti u ničije ime, ali moja iskustva u poslovanju s nik -om su potpuno pozitivna!
Također sam mišljenja da ovakav post kakav je joke napisao, svakako ne spada u temu o izradi JBL zvučnih kutija!
Ukoliko administrator bude maknuo ovaj post od joke iz ove teme, molim da makne i ovaj moj post također!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6932
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: DIY JBL 4350A "Komoda"

PostPostao/la yoke » Sri ruj 10, 2014 9:37 am

Da,nema smisla da se sad pise tko ima kakva iskustva...jer to nema smisla...koiko sam upoznat vecina ekipe s foruma ima ok iskustvo...nadam se da se moje iskustvo nece nikome ponoviti...admin nek slobodno makne...
da se nik sam nije javio, ja nista nebi napisao...

molim admina da pobrise moja zadnja dva posta (moze i zadnji davorov :mrgreen: )
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split


Vrati se na: Reciklaža

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju

cron