Cijevna RIAA

ON topic

Re: Cijevna RIAA

PostPostao/la sonny » Ned ožu 11, 2018 7:24 pm

Evo posloženo do kraja...
Toroidni trafo je proizvod tvrtke Toroid-energija, napravljen profesionalno i bez zamjerke, bez suvišnih pitanja zašto je primar 260V i slično... Ponuda napisana u roku od par minuta, za razliku od ostale dvije tvrtke koje su odgovorile na upit ili nakon nekoliko dana ili nakon ponovljenog upita - a i cijena je bila veća... Tako da s moje strane preporuka...

IMG_1171.jpg

IMG_1173.jpg

IMG_1175.jpg

IMG_1176.jpg

IMG_1177.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Cijevna RIAA

PostPostao/la sonny » Ned ožu 11, 2018 7:36 pm

Imao sam problema sa smetnjama (zujanje i slično) prouzrokovanih filterom integriranim u IEC utičnicu, pa sam isti zamijenio običnim IEC utikačem (ne vidi se na fotkama)... Bio mi je zanimljiv jer je "upao" savršeno u rupu i drži se opružnim limićima za stražnju stranu, ali eto više sreće drugi put...

Nogice su fantastičan proizvod :mrgreen: koji se može kupiti u Pevecu, imaju tvrdo gumirani gornji dio, podlošku zalivenu u gumu i mekši donji dio... 4 komada s vijcima dođe 28 kn ako se ne varam... Promjer 22, debljina 5 mm...

IMG_1178.jpg

Već neko vrijeme se spremam promijeniti ledice na uređajima, tako da sve bude jednako... Imao sam neke naranđaste koje su svijetlile žuto a ne naranđasto i greškom sam ih ugradio pa sam morao sve ispočetka :doh:

IMG_1195.jpg

I na kraju, sve zajedno (DAC, RIAA, PREAMP)...

IMG_1211.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Cijevna RIAA

PostPostao/la pamook » Ned ožu 11, 2018 8:33 pm

..alaj si ga slozio, svaka cast :clap: :clap: :clap: .... mozes negdje u cosak desno gore na svakoj napisat - ne bas Luxman, ali Weldman svakako :D :music-rockout: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Cijevna RIAA

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned ožu 11, 2018 8:38 pm

Nevezano za phono,ali vezano za toroide. Naručio sam nekoliko manjih toroida iz iste firme i mogu reći da su brzi, dobro namotaju i povoljniji od Trafoxa i nekoliko ostalih. Znam za tu firmu jako dugo jer su valjda dilali trafoe preko AD electronica gdje sam davno kupio nekoliko trafoa od njih ali kako rijetko uzimam bilo kakve trafoe nisam bio u toku da su povoljniji od ostalih.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Cijevna RIAA

PostPostao/la Bepone » Ned ožu 11, 2018 10:46 pm

nelose!! :dance:
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Cijevna RIAA

PostPostao/la sonny » Ned ožu 11, 2018 11:36 pm

pamook napisao:..alaj si ga slozio, svaka cast :clap: :clap: :clap: .... mozes negdje u cosak desno gore na svakoj napisat - ne bas Luxman, ali Weldman svakako :D :music-rockout: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

Dobra ideja :mrgreen:
Samo da se kakvog lasera dokopam...
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Cijevna RIAA

PostPostao/la s@ki » Pon ožu 12, 2018 12:24 am

strpi se malo ;)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Cijevna RIAA

PostPostao/la sonny » Pon ožu 12, 2018 10:04 pm

Cekam :mrgreen:
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Prethodni

Vrati se na: Kompletni projekti

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju