Strana 1 od 1

Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostano: Pon sij 02, 2017 7:21 pm
Postao/la Toma
12" alnico zvucnici stari oko 40godina.Prije par godina sam ih izvadia iz jednog starog taljanskog pojacala koje je u sobu imalo TOP komponente iz tog doba.Transformatori jos uvjek ispravni rade odlicno.Zvucnici imaju dosta visokih i nisu baš za gitaru.
Rade sasvim ok bez ikakve kutije.
Hvala svima

Slika
Slika
Slika
Slika

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostano: Pon sij 02, 2017 7:53 pm
Postao/la davorin
Koje marke je pojačalo?

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostano: Pon sij 02, 2017 7:54 pm
Postao/la Toma
PBC je pisalo

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostano: Pon sij 02, 2017 9:23 pm
Postao/la davorin
U Italiji je bilo puno proizvođača zvučnika (ima ih i danas), a po vanjskom izgledu su slični zvučnicima firme "Melody" (danas "Ciare"). Pomogle bi i bolje slike korpe i magneta, kao i unutrašnje slike membrane.

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostano: Uto sij 03, 2017 1:01 pm
Postao/la Toma

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostano: Uto sij 03, 2017 4:04 pm
Postao/la Dean
Akaj te briga koji je, Pošalješ ih meni, ja tebi neku siću i onda nek mene to muči.... :mrgreen:

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostano: Uto sij 03, 2017 7:27 pm
Postao/la Toma
Sve se da dogovoriti,javi se ako te stvarno interesira

Re: Zna li netko koji su zvucnici ovo

PostPostano: Uto sij 03, 2017 9:42 pm
Postao/la davorin
Sjećam se sličnog para zvučnika od 10" koji su izvrsno radili u pojačalu za akustičnu gitaru (i usnu harmoniku!), a za standardnu električnu gitaru su bili "vrištavi".