Lakiranje zvucnika

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Čet lip 18, 2015 10:23 pm

Vidjet cu s drugom crvenim, dal to on mere prebaciti...
a ovako mi je lakse...sve je u jednoj temi...
nebi mi bilo prvi put da dva puta otvatam istu temu jer zaboravim :mrgreen: :doh: :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la deleted user » Pet stu 13, 2015 9:35 pm

deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Pet stu 13, 2015 11:06 pm

sve stoji...
nema se volje za nista
:roll:

by the way, ono tamo isto neki bolesnik :lol:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la deleted user » Pet stu 13, 2015 11:12 pm

yoke napisao:sve stoji...
nema se volje za nista
:roll:

by the way, ono tamo isto neki bolesnik :lol:


Poprilicno zesci od tebe, bar sudeci prema fotkama od prije par minuta.... :lol:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la joe dalton » Pet stu 13, 2015 11:20 pm

LesFaul napisao:
yoke napisao:sve stoji...
nema se volje za nista
:roll:

by the way, ono tamo isto neki bolesnik :lol:


Poprilicno zesci od tebe, bar sudeci prema fotkama od prije par minuta.... :lol:


Mi ovdje smo male bebe za tog lika.....
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2563
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la yoke » Sub stu 14, 2015 9:06 pm

Radim interno ozicenje unutar skatule...
Dac mi nije jednako udaljen do pretpojacala...
Do jednog mi treba 45cm zice, do drugog 10cm...

Dali da koristim zice iste duzine od daca do pretpojacala ili to nema veze ;)

Za zicu koristim neku crnu i crvenu koju cu malo uvrnuti jednu oko druge , +/0
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la ilimzn » Ned stu 15, 2015 12:29 am

SIgnal kasni cca 6-10 nanosekundi po metru kvalitetnog kabla, tako da je za 1m razlike duljine lijevog i desnog kabela stereo slika pomaknuta za nekih 2 ili cak 3 mikrometra, so je svakom dostojnom da se nazove audiofilom svakako nedpustivo.
S druge strane, neko vise inzenjerski nastrojen bi razmisljao o kapacitetima i jednostavno uzeo posteni kabel :P
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la Edison » Ned stu 15, 2015 12:48 am

ilimzn napisao:SIgnal kasni cca 6-10 nanosekundi po metru kvalitetnog kabla, tako da je za 1m razlike duljine lijevog i desnog kabela stereo slika pomaknuta za nekih 2 ili cak 3 mikrometra


Auuuu... :doh: Jel isto kasnjenje i kad se koristi crveno crna malo uvrnuta zica? :?

:lol:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la tubeman » Ned stu 15, 2015 1:34 am

Hm...
Mislim da podcjenjujete uvježbano audiofilsko uho :)
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3130
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: Lakiranje zvucnika

PostPostao/la ilimzn » Ned stu 15, 2015 3:19 am

PRAVI audiofili niti ne prozracuju slusaonu, jer izadje usvirani zrak...
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Zvučnici

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju