LesFaul napisao:...... Naglasavam ono DA RADIM, jer inace ionako nista ne radim....

yoke napisao:ajmo sad malo o nacinu povezivanja, ozicenju ;
prvo napjanje aleph P1.7
prica ide;
jedan toroid 2x30V po strani..ili ti ga, jedan trafo za 3kanala
- toroid 60V
- 1 x PCB s ''reguliranim'' napajanjem na kojoj je cca 4000uF
i od tud ide na 3 x PCB P1.7 od kojih svaka ima jos 2000uF
povezivanje sam planirao napraviti kao na donjim skicama
e sad;
- dali zice + i - ufrcem jednu oko druge ? (ili nema veze pa mogu koristiti obicni dvozilni kabel ?
yoke napisao:- bez obzira dali ih ufrcem ili ne, dali ih grupno vodim, jednu uz drugu, skoro do tiskanih predpojacala i onda svaka ide na svoju tiskanu ?
- ili svaka moze voditi svoju politiku ? (donja skica)
yoke napisao:- dali bi zice koje idu od napajanja do pretpojacala trebale sve biti iste duzine ili nema veze ?




Dean napisao:A kak ćeš pikati činčeve kad su u sred kutije?
yoke napisao:zasto u temi lakiranje
![]()
pa da ne otvaram jos jednu temu s mojim pizdarijama![]()
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju