Toons&Tunes Festival

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Pao Pepeo » Uto ožu 12, 2024 9:31 pm

Master of disaster napisao:Mogao bi i ja svratiti


naravno da bi mogao :D ako budes imao snage volje nosit grdosije i tebe cemo naci di smjestiti... to ce nam Lest potvrdit
Pao Pepeo
 
Postovi: 2200
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Bepone » Uto ožu 12, 2024 9:32 pm

Lest napisao:Fokus je na DIY audiu i to je bit.Moguce da ce biti i par komercialnih izlagaca,S.A.M. Audio iz Osijeka ,mozda nesto iz Slo,ali to je jos za potvrdjet.

ovo bolje ne, vjerovatno je malo mjesta njih se brzo nakoti, uzmu sve pozicije pa ti sve zakrce i namecu muziku bezveze koju ne zelis slusat a ni njih trpit tamo, ne more se nic onda
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Lest » Uto ožu 12, 2024 9:38 pm

Bepo,I Know,ali bez brige,iz Slo sam mislio na naseg poznanika,te S.A.M. audio zato sto mi je to rodbina od zene ( Ako Damir dođe,jos je upitno,no donio bi jedam gramofon njihov i mozda koju rucicu), to je to ugl,nista vise;)
Zadnja izmjena: Lest; Uto ožu 12, 2024 9:46 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Lest » Uto ožu 12, 2024 9:39 pm

Master of disaster napisao:Mogao bi i ja svratiti


Moras,nema izvlacenja,nisi daleko,al su!
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Lest » Uto ožu 12, 2024 9:43 pm

Pao Pepeo napisao:
Master of disaster napisao:Mogao bi i ja svratiti


naravno da bi mogao :D ako budes imao snage volje nosit grdosije i tebe cemo naci di smjestiti... to ce nam Lest potvrdit


Najbitnije je za sada da vidimo tko bi sto donio,jer prostor za prezentaciju moza imat,po meni,jedno dva setupa spojena i namjestena koja su u funkciji (naravno da se tu moze i bude mjenjalo svasta nesto),nonuz to,po cijeloj zgradi ce biti dodatno moguce izlozit primjerke raznih diy uratka.
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Lest » Uto ožu 12, 2024 9:50 pm

Bepone napisao:iman ja 30tak pojacala i zvucnika za postavit onuda ko bude trebalo :lol:


Da li bi mogao kao u Rojcu u Puli ( Tamo gdje izlaze ljudi iz zidova:) donijet koju tvoju gitaru pa da napravimo neki live kao zadnji put?
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Bepone » Uto ožu 12, 2024 10:15 pm

Lest napisao:Bepo,I Know,ali bez brige,iz Slo sam mislio na naseg poznanika,te S.A.M. audio zato sto mi je to rodbina od zene ( Ako Damir dođe,jos je upitno,no donio bi jedam gramofon njihov i mozda koju rucicu), to je to ugl,nista vise;)

kuzin ma lako za to , videt ces kad se ovi nasi kad cuju za festival :x
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Bepone » Uto ožu 12, 2024 10:18 pm

Lest napisao:
Bepone napisao:iman ja 30tak pojacala i zvucnika za postavit onuda ko bude trebalo :lol:


Da li bi mogao kao u Rojcu u Puli ( Tamo gdje izlaze ljudi iz zidova:) donijet koju tvoju gitaru pa da napravimo neki live kao zadnji put?

vjerovatno, ono je bilo ozbiljno samo neznan da li je tko to skuzio, koji su bili u rojcu su na kraju dobili na blues challengeu i dobili put u Memphis :dance:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Pao Pepeo » Čet tra 25, 2024 10:53 pm

pa da vas i ja podsjetim na festival i da vidite novosti stisnite na link
https://www.facebook.com/toonstunes.festival" target="_blank
Bili smo Lest i ja nedavno vidjeti detalje , zgrada biti ce prepuna izlagaca , muzike , svega i svacega zanimljivog :D
a Lest kad skupi malo snage okaciti ce i po koju sliku od prosle godine :whistle: :mrgreen:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Pao Pepeo
 
Postovi: 2200
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Prethodni

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju