COVID danas

Re: COVID danas

PostPostao/la Pao Pepeo » Čet sij 14, 2021 12:13 am

sad samo trdo sprid bepo :D
Pao Pepeo
 
Postovi: 2200
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: COVID danas

PostPostao/la Edison » Čet sij 14, 2021 12:18 am

Pao Pepeo napisao:sad samo trdo sprid bepo :D


Pusti ti to... jedan crnac se zalio da je njemu kao posljedica ostala mlohava chuna... :doh: :lol:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5684
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: COVID danas

PostPostao/la Schultz » Čet sij 14, 2021 12:19 am

Ja sam izgleda imao sreće.... :shock: :? :roll: :| :whistle: :shifty:

Isto ne znam kamo sam je pobrao ali imao sam jedno popodne 38,2 i jednu noć sam se preznojio kompletan i jedno 5 - 6 dana su me bolila leđa za poluditi.... Okusa nešto malo imam ali mirisa 0 bodova....

Izgleda kako koga potrefi..... ja sam izgleda prošao lišo.
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: COVID danas

PostPostao/la joe dalton » Čet sij 14, 2021 12:30 am

Očito ima puno parametara. Od individualnog imuniteta i općeg zdravstvenog stanja, doba godine, mutacije virusa pa do količine kojoj si bio izložen. I vjerojatno još nekih za koje ni ne znamo. Znam mlađih i zdravih ljudi koje je ozbiljnije potrefilo i nekih starijih od mene koji su prošli bez simptoma.
Ekipa glavno da ste se izvukli bez ozbiljnijih posljedica (valjda :? ).
Brz oporavak želim.
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2558
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: COVID danas

PostPostao/la audio kutak » Čet sij 14, 2021 3:32 am

Sretan oporavak i vraćanje u "normalu" Bepo !

Ja radim u domu za starce i od 40-tak ljudi pola njih ima koronu.... uglavnom ništa ozbiljnije od simptoma, lagano povišena temperatura, umor i pokoji suhi kašalj...

Od kolega su se razbolili gotovo svi, ostao sam ja i još dvoje koji nismo dobili koronu...

Radim sa maskom cijelu smjenu, sa bolesnim pacijentima imamo još zaštitno odijelo, vizir, rukavice nosimo ionako od prije....

Uglavnom, najteži oblik je pokupila jedna kolegica, odjednom umor i bolovi u mišićima... završila je u bolnici na aparatima za disanje, bila je i u umjetnoj komi... vratila se na posao nedavno i polako se vraća u normalu....

Pitanje je samo, jel naša normala kao i prije ili se sad svi moramo naviknuti na "novu normalu"?

Za mene je to jedna vrsta nove gripe sa kojom ćemo morati naučiti živjeti....

Sretno i držite se svi....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: COVID danas

PostPostao/la audio kutak » Čet sij 14, 2021 3:43 am

Eh da, imao sam i ja par dana temperaturu od 37 i jedan dan od 38.... preležao sam uz puno kuhanog vina i meda.... :-) ....to je vjerovatno bila blaga gripa...
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: COVID danas

PostPostao/la grunf » Čet sij 14, 2021 3:51 am

e moj bepo, vidin ja da te nema ,ali nisan ni bia svjestan u kakvi si problem upa, u pravom smislu riječi
zafrakana je to bolest , nekoga odalami da sebi ne može danima i tjednima, a neko prođe lišo
meni je žena imala ,ali blaži oblik ,par dana fibre, ali bez okusa i mirisa skoro tri tjedna, i danas nakon skoro misec, još joj fali snage, jednostavno se uspuše i mora stati, ja i mali nismo imali ,ja sam se čak i testira ali sam bio negativan, kako se žena zarazila ne znamo, vjerovatno smo ja ili mali samo nosioci jer žena ne radi i nema baš kontakata i zbilja se pazi, dok sam ja na terenu i mali u školi tako da nema ko drugi biti, maske svi nosimo i uvik uza sebe dezficijens, ali uvik negdi vreba ta viruščina i strefi te kad se najmanje nadaš, znam masu ljudi ,neke zbilja sruši i to bez obzira na zdravlje i kondiciju, nema pravila i zato se treba paziti

šta da ti kažem bepo nego polako i pametno, nažalost dugo će još trajati oporavak i drž se ;) uz tebe smo ,ako ne uvik u mislima onda bar s lemilicom u ruci ;)
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2472
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: COVID danas

PostPostao/la beboni » Čet sij 14, 2021 6:20 pm

Drž se Bepo,kod mene pola smjena bilo zaraženo,a koristimo ista računala i inventar u kontrolnoj sobi.Obavezna maska i pri primopredaji smjene dobra dezinfekcijai disciplina je istrijebila problem.
Da se ja razbolim,možda bi bilo gore nego kod tebe,jer mi je alergija na sve ,osim pelin,te rinitis uništilo imunitet.
Tko rano poludi,život mu prođe u veselju.
Avatar korisnika
beboni
 
Postovi: 263
Pridružen: Pon stu 11, 2013 5:35 pm

Re: COVID danas

PostPostao/la Cindra » Čet sij 14, 2021 11:18 pm

Dobro došao nazad Bepo. Dođem s medicom za imunitet prvom prilikom :D
Avatar korisnika
Cindra
 
Postovi: 323
Pridružen: Pon tra 22, 2019 11:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: COVID danas

PostPostao/la Bepone » Pet sij 15, 2021 12:10 am

:mrgreen:
jos sam na keksima i caju
@beboni e da, to s tim kompovima je veli problem, jer stalno netko cacka po nosu i tastaturi..i poslije tebe nesto zasvrbi /nos/ i nesvjesno potegnes na sebe taj virus
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju