CORONA

Re: CORONA

PostPostao/la s@ki » Sub tra 18, 2020 7:41 pm

ii eto, održao obećanje, prešao 1000 vizira. sada će polako svi printeri na ciscenje, i skupljanje prašine jer daljnjeg posla nema :)
Nije da je ovo bio "posao", skupilo se ponešto donacija, sudjelovali su i kutak i sonny, veliko im hvala još jednom.
Kakvo je stanje kod ostalih? Utječe li ova situacija na opće stanje jako ili ništa ? :)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: CORONA

PostPostao/la Zmajz » Sub tra 18, 2020 8:59 pm

Meni bi baš dobro došla jedno 2 komada za radionicu kad pilim, bušim i glodalicom radim... prije nego zatvoriš dućan. koliko bi to moglo koštati?
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2556
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: CORONA

PostPostao/la Dorian » Sub tra 18, 2020 9:08 pm

s@ki napisao:ii eto, održao obećanje, prešao 1000 vizira. sada će polako svi printeri na ciscenje, i skupljanje prašine jer daljnjeg posla nema :)
Nije da je ovo bio "posao", skupilo se ponešto donacija, sudjelovali su i kutak i sonny, veliko im hvala još jednom.
Kakvo je stanje kod ostalih? Utječe li ova situacija na opće stanje jako ili ništa ? :)

moramo i mojoj zeni zahvaliti i ona je sudjelovala u slanju posiljke filamenta
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: CORONA

PostPostao/la audio kutak » Sub tra 18, 2020 9:09 pm

Zmaju, moli sakija da nam svima napravi forumski vizir... :mrgreen:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: CORONA

PostPostao/la Edison » Sub tra 18, 2020 9:40 pm

audio kutak napisao:Zmaju, moli sakija da nam svima napravi forumski vizir... :mrgreen:


A sto bi s tim? Hoces se ti javiti kao volonter u kakvoj njemckoj bolnici pa da imas i nesto i od HR opreme? ;)

S@ki, svaka ti cast! :clap:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5685
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: CORONA

PostPostao/la audio kutak » Sub tra 18, 2020 10:13 pm

Edison napisao:
A sto bi s tim? Hoces se ti javiti kao volonter u kakvoj njemckoj bolnici pa da imas i nesto i od HR opreme? ;)

S@ki, svaka ti cast! :clap:


Svaka si dala Edisone... ne moram volontirati jer sam u zdravstvenoj struci i u direktnom kontaktu sa pacijentima...

koristio bih to na poslu... ionako imamo samo one male papirnate maske koje se učvrste iza ušiju...
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: CORONA

PostPostao/la Edison » Sub tra 18, 2020 10:29 pm

audio kutak napisao:Svaka si dala Edisone... ne moram volontirati jer sam u zdravstvenoj struci i u direktnom kontaktu sa pacijentima...

koristio bih to na poslu... ionako imamo samo one male papirnate maske koje se učvrste iza ušiju...


S@ki, daj vidi jel ostao neki fini vizir za kutka? Treba covjeka zastititi da moze sigurno pomagati drugima.
Kutak, i tebi :clap:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5685
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: CORONA

PostPostao/la Khadgar2007 » Sub tra 18, 2020 11:48 pm

Svaka čast S@ki i ostalima koji su pridonijeli da se pomogne onima koji su na prvoj crti.

Što se mene tiče ne mogu reći da puno patim radi ovoga. Ionako sam kućni tip pa dok ne zvizne atomska ispod prozora ja sam ok. :lol:
Nešto me zatrpalo sa raznim poslovima u zadnje vrijeme pa to polako riješavam i tako. Baš ne idem okolo po bau-dućanima i po špeceraj radi situacije,i tjedni šoping se pretvorio u dvotjedni ali sve u svemu ne mogu reći da me osobno tangira situacija. E sada što će biti na globalnoj i državnoj razini zbog situacije to je već malo zabrinjavajuće...
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5738
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: CORONA

PostPostao/la tubeman » Ned tra 19, 2020 12:31 am

To s vizirima je dobar primjer na kojem se opet i iznova vidi jad i bijeda društva :(
Još mi nije čudno ovo naše "bijedno" okruženje već ono "visokorazvijeno" koje nije sposobno na brzinu reagirati i napraviti 1.000.000 tih usranih vizira u roku par dana.
Zar je teško nekoj "plastičarskoj" firmi, da ne kažem industriji, na brzaka napraviti taj jadni kalup i stisnuti 10.000 komada na sat...….
O troškovima da i ne govorimo.
Ovako je bilo jadno slušati i gledati na TV prenemaganje raznih dupeugurača i lovaca u mutnom koji su "dizajnirali" i posebnom tehnologijom printali ovoliko ili onoliko vizira gurajući se da ih se zapazi, a u prilogu vidiš ove smiješne plastične vizire s Thingiversea ili štogod već.
Samo tako se našlo Bogtepitaj koliko milijuna Eura da se nešto "uveze" i preproda, ali organizirati proizvodnju je izgleda svima doseg iz druge galaksije.
Mislim da nam je svima jasno o čemu se radi ali eto....
Da ne ispadne da samo kritiziram, i ja sam naprintao stotinjak komada dok mi nisu rekli da je dosta jer se ne može nabaviti prozirna plastika za šildove :)
Iskreno, nisam siguran da su nešto posebno korisni, pogotovo kad se gleda s današnjeg stanovišta, ali možda se kroz društveni angažman mase na taj način "olabavio" onaj osjećaj beznađa kad se još nije znalo s čim se suočavamo.
Sad se uhodao "biznis" iz Kine pa vizire više nitko i ne spominje...…
U kontekstu svega se ne spominju više ni (transparentni) uvjeti nabave već se sve nešto zamata u "donacije" i zasluge ovih ili onih, jer, eto, takvo je vrijeme da se ne treba propitivati :(
Ali takvo smo nekakvo pleme pa se više ničemu ne treba čuditi.
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3129
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: CORONA

PostPostao/la drazenK » Ned tra 19, 2020 1:44 am

saki :clap:
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1349
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju