CORONA

Re: CORONA

PostPostao/la Khadgar2007 » Sub tra 25, 2020 3:59 pm

Da kao Let3 otvorimo postupak osnivanja vlastite Triode festival crkve i nemamo problema oko okupljanja? :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5744
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: CORONA

PostPostao/la Edison » Pon tra 27, 2020 9:31 pm

Prenosim s audiofil.neta... :lol:

Mick.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5687
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: CORONA

PostPostao/la cappucino » Pet svi 15, 2020 1:23 pm

viewtopic.php?f=7&t=4137&start=90
Apropo gore navedene teme...
ne želim ju prljati, pa sam se odlučio oglasiti tu.
kad sam počeo raditi, kao privatnik, dobio sam jednu poučnu poruku:

Nikad nikog nemoj kuditi, već se brani argumentirano i tehnički u koliko je moguće, a iz kritika nauči izvući "ono najbolje".
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1617
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: CORONA

PostPostao/la grunf » Pet svi 15, 2020 6:34 pm

a ja ću staviti ovo da se svi dobro nasmijete

morate nama ljudima s mora malo oprostiti ,ipak nama živac puno brže skoči i jezik nam je brži od mozga, ali takvi smo,a da volimo zafkanciju volimo
ja sam odgajan u ovakvoj atmosferi malog mista, dida mi je bia zafrkant ,ćaća ,ja a i nove snage već s 7godina ne zaostaju

sićan se ,davno za jednu ponoćku u foru moj stari i njegovi su dežurnom redikulu stavili kamen na klupu kad se ovi diga , a posli skandal, oca, mater, boga, isusa, ponoćku, pop ne zna šta reći, šou i svi na kraju dali ruku i rekli mir s tobom i kod popa na viski

forum bez zafrkancije i koje iskre bi bia sterilan , nezanimljiv ,ne bi imao dušu ,svoje ja , za ono ovdje rečeno ne bi se smijeli piniti doma , mada koji put ima razloga, ali u ovom šupku evrope kad tako moran reći šaćica nas , doslovno šaćica se bavi nekim ludim hobijem za kojeg današnji mulci niti ne znaju i sad da se još i mi posvadimo i izbrišemo nema smisla , prošli smo sve to i zbilja nam to netreba

Watch on youtube.com


Watch on youtube.com


Watch on youtube.com
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: CORONA

PostPostao/la grunf » Pet svi 15, 2020 6:52 pm

Watch on youtube.com
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: CORONA

PostPostao/la pamook » Pet svi 15, 2020 7:35 pm

grunf napisao:
forum bez zafrkancije i koje iskre bi bia sterilan , nezanimljiv ,ne bi imao dušu ,svoje ja , za ono ovdje rečeno ne bi se smijeli piniti doma , mada koji put ima razloga, ali u ovom šupku evrope kad tako moran reći šaćica nas , doslovno šaćica se bavi nekim ludim hobijem za kojeg današnji mulci niti ne znaju i sad da se još i mi posvadimo i izbrišemo nema smisla , prošli smo sve to i zbilja nam to netreba


...otprilike mislim i ja ovako, zato mi nije bilo nešto od ruke "reagirat" - iako ni ne mogu bog zna što nego nazvat dežurnog da zatarabi... doduše, taj "humor" mi je dobro poznat (stari mi je iz Vodica) i nisam se baš našao u njemu, ali poznajem... zato sad kad stari pita jel treba što doć "pomoć", znam da to znači ti radi a ja ću te zajebavat, a kad ti krene nizbrdo još više ću te zajebavat dok ne popizdiš skroz... pa radije dva dana nešto ja sam polako, nego uz "društvo"....

Iskreno, špotat ljude od 35+ i (dosta) više godina mi nema nekog smisla... jednako kako mi nema smisla javljat se na forumu kad treba nekoga podržat u (polu)trolanju... al, tu sad opet dolazi onaj "humor" i "mi smo pitoreskni i takovi".... neka se nitko ne ljuti, ja sam napola "taj" a napola štošta, al svejedno mi treba doza živaca za progutat "humor"....

grunf napisao:
sićan se ,davno za jednu ponoćku u foru moj stari i njegovi su dežurnom redikulu stavili kamen na klupu kad se ovi diga , a posli skandal, oca, mater, boga, isusa, ponoćku, pop ne zna šta reći, šou i svi na kraju dali ruku i rekli mir s tobom i kod popa na viski



...da se nadovežem jednom "pričom" koju mi stari ispriča bar 5 puta godišnje (valjda kao alibi za pilanje "humorom") - on je kao mali (valjda niži osnovne) bio u vrstovice s didom, pa mu je dida dao svoj klobuk da ga ne pići sunce, pa ga je poslije gađao kamenčićima u glavu.... pa je stari rekao da šta ga gađa, a dida mu je odgovorio da on smije gađat svoj klobuk i upravo to i radi. The End. Da ga jebeš.

podržavam ideju nastavka postanja od svih, "onu" temu smo zaključali i obrisat će se onih jalovih 6-7 stranica i ostat će samo lijep uređaj... već bi bilo obavljeno, ali ja ne mogu niti zaključat a kamoli brisat, a S@ki će kad podoji potomka, i obavi još štošta...

Samo hrabro, uz komandanta :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: CORONA

PostPostao/la pinco » Pet svi 15, 2020 7:50 pm

pamook napisao:...otprilike mislim i ja ovako, zato mi nije bilo nešto od ruke "reagirat" - iako ni ne mogu bog zna što nego nazvat dežurnog da zatarabi... doduše, taj "humor" mi je dobro poznat (stari mi je iz Vodica) i nisam se baš našao u njemu, ali poznajem... zato sad kad stari pita jel treba što doć "pomoć", znam da to znači ti radi a ja ću te zajebavat, a kad ti krene nizbrdo još više ću te zajebavat dok ne popizdiš skroz... pa radije dva dana nešto ja sam polako, nego uz "društvo"....

Iskreno, špotat ljude od 35+ i (dosta) više godina mi nema nekog smisla... jednako kako mi nema smisla javljat se na forumu kad treba nekoga podržat u (polu)trolanju... al, tu sad opet dolazi onaj "humor" i "mi smo pitoreskni i takovi".... neka se nitko ne ljuti, ja sam napola "taj" a napola štošta, al svejedno mi treba doza živaca za progutat "humor"....


Ko te nezna, skupo bi te platija lijo....
Al ima i kod tebe nešto pozitivno, stari ti je iz Vodica..., zasad bi osta na tome, ko zna šta vrime nosi, možda dikod i pozitivno iznenadiš.... :lol:
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 562
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: CORONA

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet svi 15, 2020 7:50 pm

Pola foruma prošvikalo uz ovu koronu, a meni super. :ugeek:
Nije bilo gužve u centrima, na ulici, čuo sam prtice kako pjevaju u kvartu,u birtije ionako ne zalazim, sve u svemu tempo laganini kao i uvijek. SAMO DA JE RADIONA di se može ko čovjek raditi. :roll:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5744
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: CORONA

PostPostao/la pinco » Pet svi 15, 2020 7:53 pm

Khadgar2007 napisao:Pola foruma prošvikalo uz ovu koronu, a meni super. :ugeek:
Nije bilo gužve u centrima, na ulici, čuo sam prtice kako pjevaju u kvartu,u birtije ionako ne zalazim, sve u svemu tempo laganini kao i uvijek. SAMO DA JE RADIONA di se može ko čovjek raditi. :roll:


A da se još usput privariš, pa baciš na koju....
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 562
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: CORONA

PostPostao/la pamook » Pet svi 15, 2020 8:42 pm

Khadgar2007 napisao:Pola foruma prošvikalo uz ovu koronu, a meni super. :ugeek:
Nije bilo gužve u centrima, na ulici, čuo sam prtice kako pjevaju u kvartu,u birtije ionako ne zalazim, sve u svemu tempo laganini kao i uvijek. SAMO DA JE RADIONA di se može ko čovjek raditi. :roll:



Ti si se opet navukao onog zelenog alkoholnog pića? Jel si nabavio dovoljnu količinu šećera u kocki? :lol: :lol: :lol: :lol:

@pinco :lol: :lol: , tebi i Bepu na TF donosim po litru dvotaktola :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju

cron