CORONA

Re: CORONA

PostPostao/la Edison » Sri ožu 25, 2020 10:46 am

S@ki, lijepo je od tebe sto u ovoj situaciji nesebicno pomazes koliko mozes. :clap:

Istina je i sve ono sto je tubeman napisao. Sigurno bi se to dalo rijesiti jeftinije i brze kod nekog specijalista za taj posao koji ima adekvatne strojeve i razradjenu mrezu dobave. Medjutim, jako je bitno i da se svi ukljucimo koliko mozemo. Stvara se osjecaj (bez obzira koliko je realan) da nismo bespomocni, da radimo nesto korisno...

Treba nam osjecaj zajednistva, sad kad smo odvojeni, samo zajedno mozemo ovo pobijediti. I dobro dodje malo optimizma... :)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: CORONA

PostPostao/la pamook » Sri ožu 25, 2020 10:57 am

...ne mora se ništa rješavati proizvodnjom... ako se ima "volje", onda se priupita za zdravlje skladišta Peveca i Bau-bau, te ostalih "lokalnih" "hobby" centara, te se pobroje sva zaštitna sredstva za lice koja imaju... i voila... brzo bi se nabralo neku startnu količinu... viziri za košnju, bojanje, brušenje, pola lica, cijelo lice...

al naravno, kod nas ništa bez "Akcija stadion" pristupa - iliti u širim razmjerima poznatim kao "McGuyver" :)

Vama ekipa svaka čast, S@ki - nemam filamenta inače bi poslao, sve sam proslijedio skupa sa printerićem...

u međuvremenu - bijelo govno se raspojasalo, pa u skladu s tim i raspoloženje raste u negativnu periodu... nabijem.

odo spustit sve roletne i gledat film, pravit cu se da je 1986. i da sam na matineji u 10.00 u Vinkovačkom "velikom" kinu (imali smo dva, dakle, tada.)...

fuuuuujjjjjjjjjjjjjjj

20200325_083259.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: CORONA

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri ožu 25, 2020 11:16 am

Ja mislio sjesti u auto da ga malo provezem jer ga nisam palio preko tjedan dana i da odem u šoping po nešto zelenjave jer ostalo sam već kupio prije tjedan dana,ali snijeg ne prestaje,a ne da mi se čistiti auto dok pada snijeg. Izgleda da će biti cipelcug do najbliže trgovine.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: CORONA

PostPostao/la audio kutak » Sri ožu 25, 2020 12:34 pm

s@ki napisao:
Kutak, vjeorjatno švabija ima, ruku na srce ima tamo daleko više kapaciteta, a i amazon je dostupan. Problem je nažalost (svi smo si tu doma, nemamo si što lagati) što to ne mogu od tebe tražiti jer ga više nemam čime kupiti. Osobno sam im ispraznio svoju zalihu gratis i dobavio inicijalnu količinu folija i elastike te ne pritnam apsolutno ništa osim za njih (nije da bi inace imao za koga :) ), no za daljne investicije jednostavno nemam odakle.


mislio sam ja kupiti ovdje par komada rola i tebi poslati.... ako to igra ulogu... ja to poklanjam u dobre svrhe

našao sam po 22€/kg..... ako ti imaš negdje gdje se može jeftinije kupiti onda mi javi
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: CORONA

PostPostao/la Bepone » Ned ožu 29, 2020 7:54 pm

zanimljivo, nesto od pred 5 godina:
Watch on youtube.com
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: CORONA

PostPostao/la davorin » Uto ožu 31, 2020 11:13 pm

:mrgreen:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6933
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: CORONA

PostPostao/la pamook » Uto ožu 31, 2020 11:22 pm

...kad smo već kod šala i pošalica, naša birokracija ne poznaje nikakve granice :twisted: :twisted: :twisted: (zadnji odgovor na fotki):

Screenshot_2020-03-31 Facebook.png
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: CORONA

PostPostao/la davorin » Uto ožu 31, 2020 11:43 pm

-Sine, zašto ne ideš u školu?
-Ne mogu naći daljinski!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6933
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: CORONA

PostPostao/la audio kutak » Sri tra 01, 2020 9:58 am

pamook napisao:...kad smo već kod šala i pošalica, naša birokracija ne poznaje nikakve granice :twisted: :twisted: :twisted: (zadnji odgovor na fotki):

Screenshot_2020-03-31 Facebook.png


što reći nego, sramota, kakvi jesmo, zaslužili smo... sami smo si krivi... to je još samo
jedan dokaz kakvi ljudi rade na odgovornim funkcijama... idioti...

svaka čast izuzecima...
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: CORONA

PostPostao/la Ivor » Sri tra 01, 2020 10:56 am

Crni humor: :D
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Imam problem za svako rješenje
Avatar korisnika
Ivor
 
Postovi: 319
Pridružen: Sub ožu 16, 2019 12:27 pm
Lokacija: SLO

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju