Šta se radi...a nema blage veze sa....

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la grunf » Ned ožu 24, 2024 12:53 pm

jučer smo čitav dan proveli na Paklenici , falilo je samo malo sunca :D
a jučer baš i nije bio sretan dan na paklenici jer je poginuo mladi slovenac na anića kuku, :(
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2473
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la cappucino » Uto ožu 26, 2024 11:10 am

Doživljaji s pred prošlog vikenda
Trioda iz Budimpešte.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1615
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la tom_hifi » Sri ožu 27, 2024 5:35 am

Lijepo ste se proveli :) I u Budimpešti i na Paklenici. :clap:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5309
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned tra 21, 2024 8:15 pm

Zadnjih par tjedana se potrefilo da stalno navratim do prijatelja koji ima vikendicu/kuću blizu Dvora. Prvo za uskrs iz zabave, a zadnja dva tjedna radno jer štemamo kuhinju i hodnik da se postave nove pločice,na kraju je ispalo da će trebati stavljati i ljepenku,novi estrih i tek onda pločice ali bitno je da je zabavno. :lol:

U međuvremenu dok on štema sa hilticom ja sam se napokon sjetio da uberem nešto koprive za sirup i samoniklog vlasca da se osuši da se ima za kuhanje.

odmor1.jpg


odmor2.jpg


Ovo je dobra lokacija za nadzor imigranata. Una je par sto metara ispod kuće a preko BiH.
odmor3.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5737
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la Khadgar2007 » Sub tra 27, 2024 3:21 pm

Malo betoniranja za početak vikenda. Već sam prije počeo sa iskopavanjem zemljanog poda u podrumu da dobijem na dubini da se može izliti beton i staviti na to ove betonske ploče. Budući da je obnova u punom tijeku betonara blizu Petrinje radi punom parom i subotom tako da je prijatelj ukipao nekih 0,3 kubika betona u prikolicu i dovezao meni pred ulaz, tako da se ne trebamo zezati sa nabavkom cementa,pijeska i miješanjem betona što je veliki plus. Budući da u izradi podloga nema nimalo iskustva,a i da ravnam pitanje kako bi taj pod izgledao prijatelj je bio glavni majstor,a ja sam obavljao dubokoumne radove. :lol:
Sve u svemu rezultat je sasvim ok za podrum. Prijatelj je malo spominjao sve po spisku kada sam mu rekao da na već izribani sloj betona stavi ostatak betona koji nismo potrošili ali ajde uspio je i taj dodatni sloj nekako izribati da je koliko toliko gladak. Problem je bio što je beton rađen sa šljunkom od 1,6cm, a ostalo je betona za sloj od nekih 2cm pa je bilo malo zeznuto, ali je dobro završilo. Još ću danas ili sutra napraviti cementno mlijeko i zaliti sve pukotine između ploča i to bi onda bilo to.

WhatsApp Image 2024-04-27 at 13.02.08_c07aa643.jpg


WhatsApp Image 2024-04-27 at 13.02.09_35774de1.jpg


WhatsApp Image 2024-04-27 at 12.08.55_0339068a.jpg


Napokon ću imati još jednu prostoriju di mogu staviti sve dijelove koji mogu stajati u podrumu tako da raskrčim malo labos od "smeća".
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5737
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Prethodni

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju