DIY Caffe

Re: DIY Caffe

PostPostao/la pamook » Čet ruj 20, 2018 10:04 am

...jedna runda tih ladica (pred koju godinu) je bila izvrsna, robusna i cvrsta plastika ovih malih ladica i fino obradjeni rubovi... sljedeca tura koju sam kupio (mozda prije godinu-godinu i pol) je imala totalno tanašne ladice, iskrivljenih stranica i potpuno neobradjenih rubova, svaku se moralo skalpelom odraditi po svim bridovima.... ove loše kvalitete imaju veću "frontu" za natpis od onih kvalitetn(ij)ih...
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: DIY Caffe

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet ruj 20, 2018 10:45 am

Ja nisam primjetio tako lošu završnu obradu. A što se tiče plastike ne mogu reći da nisam zadovoljan. Kupim danas jednu-dvije pa javim.
Inače sve kutijice su mi prošle kroz ruke jer na sve zaljepim naljepnicu i nisam primjetio lošu obradu ili spiganost ladica.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: DIY Caffe

PostPostao/la pamook » Čet ruj 20, 2018 11:08 am

...evo, izvjestaj iz prve ruke :lol: :lol:

ladice su ovog "kvalitetnijeg" tipa, i cine se OK...nisam kupovao, za sada nemam potrebice... kupio dva stezaca okvira i jedno "ono drugo".... kvalitetom se cine podcijenjeni (49,99kn komad) jer ovi stezaci okvira djeluju robusnije nego onaj jedan wolfcraft (cijenom oko 180kn)... ali dok ih ne "vidim" u radu, nista ne tvrdim :D
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: DIY Caffe

PostPostao/la Bepone » Čet ruj 20, 2018 12:23 pm

kupio i ja sve to, i te stege a i taman mi trebale ladice, ovdje su 70 kn, a okolo po 150-200!! :dance:
viber image555.jpg

ladice padaju van kad se okvir nagne , pa ako se drzi na podu i strese, sve ce past van..vec mi je pala napamet ideja da cu dat izrezat pleksiglas dim. iste kao s prednje strane i napravit da se otvara na jednu stranu.. a na natvaranju cu stavit neki magnet neodimijumski koji ce drzat pleksi
tako i ako padne ili se transportira ne bude problema!
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: DIY Caffe

PostPostao/la Bepone » Čet ruj 20, 2018 12:26 pm

[quote="pamook"]...jedna runda tih ladica (pred koju godinu) je bila izvrsna, robusna i cvrsta plastika ovih malih ladica i fino obradjeni rubovi.‚[quote]

koliko ja vidim ova plastika je dobra jer je elasticna, gumensta!
one ladice nekad od pleksija napravljene, popucaju odmah , nakon par godina..
ove se daju razvlacit pa ako i slucajno sjednes na nju, mozda nece puknut! :mrgreen: :mrgreen:
Zadnja izmjena: Bepone; Čet ruj 20, 2018 12:31 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: DIY Caffe

PostPostao/la Bepone » Čet ruj 20, 2018 12:30 pm

nitko ne spominje ove portable kutijice, po 25 kn!
ovo je jos bolje, kad se nesto stalno nosi napravis komplet lepi za nis novaca
viber image10.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: DIY Caffe

PostPostao/la Edison » Čet ruj 20, 2018 12:56 pm

Nakon vas ostat ce Lidl opustosen gore nego da je prosla tatarska vojska... ;)
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: DIY Caffe

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet ruj 20, 2018 1:22 pm

Tatari su mala djeca za nas...

I Bepo, jesam li ti rekao da su odlične ladice? To što imaju dosta lufta mi se baš sviđa jer ne trebam paziti kako ih stavljam u ormarić,samo ih šibnem i lagano kliznu na mjesto.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: DIY Caffe

PostPostao/la Zmajz » Čet ruj 20, 2018 1:55 pm

Fino, ja sad znam gdjee će biti fino posloženi i sortirani djelovi kad mi ustreba.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: DIY Caffe

PostPostao/la Bepone » Čet ruj 20, 2018 3:04 pm

Zmajz napisao:Fino, ja sad znam gdjee će biti fino posloženi i sortirani djelovi kad mi ustreba.

sad je ovo najgore, vec 2 ure sortiram i mislim da ce mi rebat 100 dana za to :lol: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju