NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la pamook » Ned ožu 24, 2019 9:12 pm

...trazio.... prosli je bio brak jazavcar s poznata oba roditelja i kao takav mi se jako svidio (nizak, zaeeban, 20ak kg pa ipak ide u definiciju "pas" a ne "miš ili štakor", kratkodlaki, ne linja se jako i vidljivo, da stane u kućicu koju imam napravljenu i ono glavno - da jede manje od mene)... ovaj put opet "naletio" na psa iz slicnog legla, samo mi nisu znali reci da li su oba roditelja jazavcari ili samo jedan... ali po sapama (široke i zdepaste, prilagođene jamarima i kopanju) i po obliku tijela i glave, rekao bih da je vise-manje to - to, osim ako nije neka doga nategnula jazavcarku pa na kraju ispadne jelen s medvjeđim šapama :mrgreen: )... meni najbitnije - svidjeli smo se obostrano jedan drugome, odmah... a i s klincima je vec trcao popodne po dvoristu kao član čopora :D :D :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned ožu 24, 2019 9:46 pm

Bivši kolega sa posla,njegov brat je isto tako uzeo nekog malog slatkog, sa većim šapama. Sada nije nimalo sladak a što se veličine tiče doga je mica maca prema njemu. :P
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5746
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la fixxxer » Ned ožu 24, 2019 9:54 pm

Khadgar, ne kvari zabavu bar dok je psić još mali :)
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la pamook » Ned ožu 24, 2019 10:20 pm

Khadgar2007 napisao:Bivši kolega sa posla,njegov brat je isto tako uzeo nekog malog slatkog, sa većim šapama. Sada nije nimalo sladak a što se veličine tiče doga je mica maca prema njemu. :P


...a gle, onda ce kisnut jer cu morat otvorit rupu u krovu kućice :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Master of disaster » Pon tra 15, 2019 10:09 pm

Uvijek sam htio jedan punokrvni Sansui receiver. :D Ovaj G 401 nije baš neki rasni ali je kozmetički u pistojnom stanju, ima oštećenje dole desno na prednjoj ploči, fali mu jedna nožica i plastika koja dođe na kućištu a kroz koju ide vida. Međutim, stigao je i veći broj TIP41C i TIP42C tranzistora (valjda zbog uparivanja) koji bi mogli mjenjati originalne izlazne tranzistore.
Priča je kenula da ne radi tuner, a pojačalo da, pa mi je čak tubeman ponudio da sredi tuner, ali je ispalo da ne radi niti jedan kanal pojačala, tako da je uzalud tuner popravljati...
Očito je bivši vlasnik htio nešto napraviti pa je odustao. Mislim da će i kod mene na pacanje na policu.

DSCN5038.JPG

DSCN5118.JPG
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3257
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la audio kutak » Pon tra 15, 2019 10:26 pm

Ajme meni!! Kaj ti treba po 50 od svakog za uparivanje ??????
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la davorin » Uto tra 16, 2019 5:11 am

audio kutak napisao:Ajme meni!! Kaj ti treba po 50 od svakog za uparivanje ??????

Treba, treba!! :lol: U pojačalo mu izgleda dođu 2x po 24 komada pa i ne ostane toga puno viška! :mrgreen: :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6957
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la tom_hifi » Uto tra 16, 2019 5:24 am

Master of disaster napisao:Uvijek sam htio jedan punokrvni Sansui receiver. :D Ovaj G 401 nije baš neki rasni ali je kozmetički u pistojnom stanju, ima oštećenje dole desno na prednjoj ploči, fali mu jedna nožica i plastika koja dođe na kućištu a kroz koju ide vida. Međutim, stigao je i veći broj TIP41C i TIP42C tranzistora (valjda zbog uparivanja) koji bi mogli mjenjati originalne izlazne tranzistore.
Priča je kenula da ne radi tuner, a pojačalo da, pa mi je čak tubeman ponudio da sredi tuner, ali je ispalo da ne radi niti jedan kanal pojačala, tako da je uzalud tuner popravljati...
Očito je bivši vlasnik htio nešto napraviti pa je odustao. Mislim da će i kod mene na pacanje na policu.

DSCN5038.JPG

DSCN5118.JPG


Ništa, što će to tebi? Pošalji PM da vidimo dal se možemo dogovoriti oko promjene vlasništva. :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5313
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la Master of disaster » Uto tra 16, 2019 12:21 pm

davorin napisao:
audio kutak napisao:Ajme meni!! Kaj ti treba po 50 od svakog za uparivanje ??????

Treba, treba!! :lol: U pojačalo mu izgleda dođu 2x po 24 komada pa i ne ostane toga puno viška! :mrgreen: :lol:


:doh:
:mrgreen:
Toliko sam ih dobio sa uređajem. Što sam trebao? Izvaditi četiri komada i ostalo vratiti? Aaa ne. :snooty:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3257
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: NOVOSTI S BUVLJAKA (tech :) )

PostPostao/la SaWa » Ned tra 21, 2019 7:50 pm

Još prošlo ljeto na lokalnom buvljaku naletio na ove četiri,odnosno pet ploča.Malo su smrdile od stajanja negdje u podrumu,pa sam ih stavio na tavan da se izrače i zaboravio na njih...
Ni jedna od tih četiri mi nije nešto zanimljiva,ali je cijena bila smješna,pa uzeo.Kad sam došao kući i pogledao,unutar omota od Električnog orgazma su bile dvije ploče...Kako bubanj kaže i extra zanimljiv album Električni orgazam.. :dance:
A ove dvije desno nedavno kupio u D.. :D
Blade runnera sam ganjao jako dugo,čak sam i našao u jednom music shopu u D,ali cijena je bila oko 100eura.. :snooty:
onda sam ipak odlučio kupiti novu,našao u HHV shopu za cilih 17eura.

IMG_20190420_142740.jpg



stiglo ovih dana i još nešto... :happy-bouncygreen: :happy-bouncymagenta: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncyred: :happy-bouncyblue: :happy-bouncycyan:

IMG_20190419_104436.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
SaWa
 
Postovi: 1488
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju

cron