P: SB Acoustics mini monitori

P: SB Acoustics mini monitori

PostPostao/la tom_hifi » Uto ožu 14, 2023 7:03 am

Prodajem svoje mini monitore iz ove teme:
http://diy-audio.com.hr/viewtopic.php?f=38&t=2976&start=50

Zvučnici su jako dugo kod mene i jako ih volim, no došlo je vrijeme za neke nove 'puteve'. Kako sam u stanu, nemam mjesta za 'čuvanje', a šteta je velika da stoje sa strane, nisu to zaslužili :whistle:

Kutije su rađene od medijapana i imaju unutrašnju ukrutu. Prednjica je rađena od Corian-a. Dimenzije kutije su: 200 x 305 x 315mm. Furnir je američki orah debljine 2.5mm. Nisu lakirane i tretiraju se tikovim uljem.

Driveri koji su unutra su SB Acoustics SB15CAC30-4 midbass keramika, visokotonac SB Acoustics Satori TW29B berilium te SB Acoustics pasivni radijator od iza.

U skretnici su korišteni Jantzen dijelovi. Jantzen Superior kondenzatori i WAX voštane folijske zavojnice. Skretnica je LR2 ustroja. Rez na 2kHz.

Zvukovno su me zadovoljavali svih ovih godina i još uvijek je tako. Što god igdje slušao, oni imaju onaj neki faktor, no, polako je vrijeme da krenem vodama većih membrana i veće osjetljivosti. Tko god ih kupi, siguran sam da neće požaliti jer se zaista radi o rijetko dobrom zvučniku!

Zvučnici su 4ohm, 88dB osjetljivosti.

Cijena materijala koju sam potrošio na izradu kroz godine je oko 2000€, ja ih prodajem za 1100€ sa FBM Rondo stalcima u cijeni!!

Par slika:
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg


Daljnji info na PM!

Thnx
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5311
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: P: SB Acoustics mini monitori

PostPostao/la tom_hifi » Pet ožu 17, 2023 12:35 pm

Može lokot!
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5311
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: P: SB Acoustics mini monitori

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet ožu 17, 2023 1:42 pm

Može,ako nagovoriš S@kija da se pojavi ovdje i zaključa temu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5738
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju