P: Sansui AU-D9

P: Sansui AU-D9

PostPostao/la ziki » Ned stu 06, 2022 3:11 pm

Pojačalo je za refresh od kojeg sam ja odustao jer nisam mogao naći zajednički jezik za čovjekom koji ga je trebao odraditi. Na pojačalu je ipak dio toga napravljen što se može vidjeti na slikama koju se snimljene prije bilo kakvog rada i sada kad sam pojačalo preuzeo (na izlaznim pločicama se vide novi trimeri, elektroliti, zamijenjene black flag diode, stavljen novi originalni driverski tranzistori koji su sami koštali 40€). Sve se to odužilo predugo i više nemam ni volje ni živaca baviti se time.
Pojačalo prodajem za 200€ s novim izlaznim tranzostorima (po preporuci Ilimzna da pojačalo može raditi s zvučnicima od i ispod 4 ohma) i setom od 4 nova 15000uF napajačka elektrolita.
Bez izlaznih tranzistora i elektrolita cijena je 150€. Eto, tko želi i ima vremena za ne previše novaca može sastaviti ovo pojačalo.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
ziki
 
Postovi: 544
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Sansui AU-D9

PostPostao/la ziki » Ned stu 06, 2022 3:12 pm

Još slika...
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
ziki
 
Postovi: 544
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Sansui AU-D9

PostPostao/la ziki » Uto stu 22, 2022 8:32 pm

Otišlo.
ziki
 
Postovi: 544
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju

cron