Next-gen instrumenti

Next-gen instrumenti

PostPostao/la DrFireBottle » Pet vel 01, 2019 11:04 pm

U zadnje vrijeme stalno uvježbavam popravke na CRT televizorima, pokvarenim CD playerima itd... Pomalo mi je to sve dojadilo jel već dugo nisam ništa inovativno radio nego pilio po shemama i čitao OET1 i 2 pa sam sad u nekakvoj fazi "razvoja" svega i svaćega te pomalo otklanjam HiFi pravilima i audio standardima, radim dosta circut-bendinga što se nekima nebi svidjelo, ali tražim nove i zanimljive zvukove te sam tako naišao na svašta šta bih volio izraditi ali nema nigdje shema i ti ljudi čuvaju to znanje za sebe šta je totalno okej, ali tako sam se "zaljubio" u ovaj instrumentić da bih svašta dao da mi ga ovdašnji stručnjaci pojasne, kakvo to on predpojačalo ima, što su to neodyum magneti i taj način preuzimanja signala, i da li priča bajke :? ili je točno rekao.

Watch on youtube.com
" target="_blank
Watch on youtube.com
" target="_blank

Eto ovo me fasciniralo pogotovo prvo, valjda sam na razini da tako nešto napravim zato jel imam dosta alata za drvo i složio sam si mini radionu ALI nemam nužno znanje ili bar koncentraciju da skužim o čem se radi...
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Next-gen instrumenti

PostPostao/la audio kutak » Sub vel 02, 2019 11:07 am

...za početak kreni odavde i složi si ovo, tako ćeš imati iskustva da složiš ono što si naumio prije

[url]
Watch on youtube.com
" target="_blank[/url]
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Next-gen instrumenti

PostPostao/la DrFireBottle » Sub vel 02, 2019 11:20 am

Pa nije li valjda toliko teško nešto kao onu "violinu" gore postanu napraviti?
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Next-gen instrumenti

PostPostao/la DrFireBottle » Sri sij 05, 2022 2:08 pm

DrFireBottle napisao:
Watch on youtube.com
" target="_blank" target="_blank

Eto ovo me fasciniralo pogotovo prvo, valjda sam na razini da tako nešto napravim zato jel imam dosta alata za drvo i složio sam si mini radionu ALI nemam nužno znanje ili bar koncentraciju da skužim o čem se radi...



Ovo sam napravio prije par mjeseci na kraju, slikam, baš uživam brutalno kad raspalim death metal na tome, fretless instrument.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb


Vrati se na: Ostalo

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost