KAKO TO RADE U EU

KAKO TO RADE U EU

PostPostao/la maltus » Pon pro 05, 2022 11:21 pm

Evo 2 linka sa mnostvom fotki (kliknite na prvu i listajte ih uvecane).
Odrzavalo se u dvorcu, samo sa pozvanim ljudima....

https://zelfbouwaudio.nl/forum/viewtopic.php?t=31056
https://www.gecom-technologies.com/blog/?p=2427
Avatar korisnika
maltus
 
Postovi: 148
Pridružen: Ned svi 19, 2013 3:14 pm

Re: KAKO TO RADE U EU

PostPostao/la Edison » Uto pro 06, 2022 12:05 am

Europski Triode festival. Jest puno bljestaviji nego nas, koji je sad malo na spavanju. Nadajmo se da ce se nas probuditi i opet zivnuti.

Europa je velika i bogata, sto se vidi i iz njihovog Festivala. Njemacka, Nizozemska, Danska, Belgija... imaju dosta gradova u kojima zivi stanovnika vise nego u cijeloj Hrvatskoj. Nama ne fali entuzijazma, znanja, volje i organizacije... postali smo siromasni, i to nam je glavna kocnica. Ovim se bavis kad imas viska novca i vremena, a tko od nas na Forumu trenutno to ima? Mozda njih nekoliko, ali nedovoljno da organiziraju Triode festival. Dok su bila bolja vremena, ekonomski... bez epidemije i rata, mi smo za velicinu nase drzave imali vrlo respektabilne Triode festivale. Gotovo da smo se mogli mjeriti s brojnijim i bogatijim kolegama sa Zapada. Entuzijazma i znanja jos uvijek imamo, mozda se jednom i drugi uvijeti poprave pa...
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5684
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: KAKO TO RADE U EU

PostPostao/la Bepone » Uto pro 06, 2022 1:33 am

lepo je to videt... ali mi se ne palimo na dvorce a i onako tamo svaki saund odzvanja :lol:
puno je lepih lampica i zvucnika na ETFu uvijek
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: KAKO TO RADE U EU

PostPostao/la tom_hifi » Uto pro 06, 2022 8:16 am

Fantazija.

U potpunosti se slažem sa Edisonom. Jako mala smo zajednica, ne možemo mi to organizirati niti blizu, pogotovo ne na takvom nivo-u.

Volio bih jednom prisustvovati tako nečem, barem kao gost. :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5309
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: KAKO TO RADE U EU

PostPostao/la grunf » Uto pro 06, 2022 6:41 pm

ja bi samo jednu malu digresiju na Maltusov naslov

nažalost kod nas se NIŠTA NE RADI KAO U EU ,POČEVŠI OD SAME DRŽAVE A KAD ONA POČNE FUNKCIONIRATI KAO U EU ONDA ĆEMO I MI BRZO IMATI TRIODEFESTIVAL KAO U EU

vrlo jednostavno i logički i do tada će nam biti kako nam je , sami smo birali i biramo dalje isto :D
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2469
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: KAKO TO RADE U EU

PostPostao/la Master of disaster » Sri pro 07, 2022 8:55 am

grunf napisao:ja bi samo jednu malu digresiju na Maltusov naslov

nažalost kod nas se NIŠTA NE RADI KAO U EU ,POČEVŠI OD SAME DRŽAVE A KAD ONA POČNE FUNKCIONIRATI KAO U EU ONDA ĆEMO I MI BRZO IMATI TRIODEFESTIVAL KAO U EU

vrlo jednostavno i logički i do tada će nam biti kako nam je , sami smo birali i biramo dalje isto :D


Slažem se sa svim izrečeni a poglavito sa boldanim.
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar


Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost