TF 2021 - Prijedlog

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la grunf » Pon lis 25, 2021 7:24 pm

Khadgar2007 napisao:Hmm...trebali bi se barem sastati i vidjeti u globalu kako dalje nastaviti Triode festival jer vidimo da je dobiti prostor/hotel/parking na jednoj lokaciji sve teže i teže.Osnovna ideja festivala da bude "putujući" je meni odlična, ali možda bi bilo bolje probati odabrati neku lokaciju u centralnoj Hrvatskoj i držati se je, pa bi možda sa vremenom mogli dobiti neki popust.



a malo smo zbrkani ove godine, ali i ugostitelji ,u kontinentu možda više nego na moru jer su kod nas i zavrtili neku paru ovo lito
premalo je vrimena da to dobro organiziramo ,prije smo imali godinu dana od jednog do jednog festivala i znalo se okvirno di i kako,a sad kovid kolo vodi
ja ću ovi tjedan opet pitati Solaris ,da vidin kako dišu i kakve su cijene sad ali se ne nadam ničem spektakularnom
problem je šta ako oćemo da bude sve na jednom mistu onda treba tražiti hotel koji se bavi kongresnim turizmom ,tako bi imali sve u jednom ,ali to i diže cijenu sobe i svega ostalog ,a nas nažalost nema stotinjak pa onda to u konačnici izgleda puno

ja sam za to da u najgoru ruku negdi organiziramo bar ručak na po puta svima, vidimo se i dogovorimo šta dalje
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2482
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la tom_hifi » Uto lis 26, 2021 7:17 am

Po meni, nema smisla se tražiti i prihvatiti da ove godine ništa od toga. Ništa dobrog se ne može nabrzaka organizirati.

Hotel Zagi u Oroslavju ima SVE na JEDNOM mjestu. I uz to, pokušati izbjegavati velike sredine zbog potražnje, popunjenosti i cijena.

No, osobno ove godine ne stignem ništa organizirati, gužva je na sve strane, plus, malo dijete doma, previše mi to.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5313
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la Zmajz » Čet lis 28, 2021 1:14 pm

DAKLE, ekipa, da se ne zamajavamo više oko festivala za 2021. godinu: od toga neće biti ništa!
I, po mojem mišljenju, i ne treba navrat-nanos organizirti nešto samo da bi popunili kalendarsku godinu, bolje je da se mi koncentriramo oko organizacije istog u 2022. godini u uobičajeno vrijeme (proljeće) i da to onda bude na nivou. I tako nas ova pandemija pere sve u šesnaest ma koliko mi to pokušavali ignorirati.
Stoga, mišljenja sam da se ozbiljno razmotre opcije za iduću godinu i polako se sve pripreni. Tom, ti bi mogao samo svratiti ili kako već hoćeš, i vidjeti neki načelni termin za iduću godinu, prelazak s travnja u svibanj, u Oroslavlju jer ta opcija je trenutno najpovoljnija (ništa fiksno, samo najaviti i vidjeti kako dišu)... a ne bi bilo loše da se neka dobra katolička duša raspita za Krasno jer vidim da to i dalje postoji (ne sjećam se tko je to organizirao onomad)---
I naravo, moguće nešto iskrne zgodnije.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2556
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la cappucino » Pet lis 29, 2021 9:28 am

Zmajz napisao:DAKLE, ekipa, da se ne zamajavamo više oko festivala za 2021. godinu: od toga neće biti ništa!
I, po mojem mišljenju, i ne treba navrat-nanos organizirti nešto samo da bi popunili kalendarsku godinu, bolje je da se mi koncentriramo oko organizacije istog u 2022. godini u uobičajeno vrijeme (proljeće) i da to onda bude na nivou. I tako nas ova pandemija pere sve u šesnaest ma koliko mi to pokušavali ignorirati.
Stoga, mišljenja sam da se ozbiljno razmotre opcije za iduću godinu i polako se sve pripreni. Tom, ti bi mogao samo svratiti ili kako već hoćeš, i vidjeti neki načelni termin za iduću godinu, prelazak s travnja u svibanj, u Oroslavlju jer ta opcija je trenutno najpovoljnija (ništa fiksno, samo najaviti i vidjeti kako dišu)... a ne bi bilo loše da se neka dobra katolička duša raspita za Krasno jer vidim da to i dalje postoji (ne sjećam se tko je to organizirao onomad)---
I naravo, moguće nešto iskrne zgodnije.

Mislim da Zmaj ima pravo...
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1617
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la Cindra » Pet lis 29, 2021 10:22 am

Jbg, voljni moment ubila situacija s koronom. Nažalost opcije koje sam imao su li-la što se tiče blizine smještaja (iako cca 15 minuta vožnje mi ne djeluje tak strašno, al ja sam ko pes po cesti pa sam navikao), a kod ovih gdje je sve na jednom mjestu je stvarno skupo.
Avatar korisnika
Cindra
 
Postovi: 327
Pridružen: Pon tra 22, 2019 11:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la Cindra » Pet lis 29, 2021 11:46 am

Ipak sam još pitao u Terme Jezerčica hotelu, ok sam s voditeljom pa ako niš drugo za neko buduće vrijeme. Smještaj se da navući kad je grupa na bolju cijenu, recimo 600 kn za dvije osobe u dvokrevetnoj sobi, a dvoranu se onda dobije u paketu za parsto kuna
Avatar korisnika
Cindra
 
Postovi: 327
Pridružen: Pon tra 22, 2019 11:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la Pao Pepeo » Sub lis 30, 2021 9:24 am

da bi se svi uvjeti za festival poklopili , i da bi seve to jos bilo jeftino ili jos bolje besplatno trebaju se organizatoru poslagati bas svi planeti... :D
to je vise pitanje srece nego znanja ;)
Cindra ne sekiraj se... tebi i ostalima hvala vam na trudu :clap:

meni također bi bilo draze da se termin vrati u uobicajeno vrijeme ( ako je to moguce ) i da se vrati polet koji je festival nekada imao :D
Pao Pepeo
 
Postovi: 2209
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la pinco » Sub lis 30, 2021 8:25 pm

Triba odabrat neku lokaciju, koja večini odgovara, i onda dogovorit uvjete. Tipa ka šta je bilo Krasno, večini nije pridaleko.
Dogovorit datum, i prije svakoga TF, dogovorit datum za iduču godinu, i odma tamo rezervirat dok traje TF.
Cijena bi bila takva kakva je, i u realizaciju se festivala ide ako se skupi minimalni broj sudionika.
Umisto ljudi koji su sad to organizirali na dr. lokaciji svake god. javu se dvojica koji taj petak mogu doć ranije, da pripremu ako šta triba, a virujen da i ostatku ekipe neće bit problem dat ruku.
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 563
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la drazenK » Čet ožu 10, 2022 9:14 am

vrijeme prolazi, čini mi se da i ove godine štanga!
ili ćemo otvoriti novu temu TF 2022?
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1352
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la Master of disaster » Čet ožu 10, 2022 3:40 pm

Kod mene u Shoopi dernek sa opijanjem i navijanjem muzike na razglas. Za drugo nema mjesta. :lol: :lol: :lol: Dobro, možemo i petarde bacat. :mrgreen: :mrgreen:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3257
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju