Triode Festival 2020

Triode Festival 2020

PostPostao/la Pao Pepeo » Pet pro 20, 2019 10:58 pm

:banana-parachute: Dragi prijatelji forumasi evo prijedlog za iduci festival di bi vas volio ugostiti u moje krajeve
prvo male isprike sto sam tek za zimski solstici uspio manje vise naci mjesto , tako je ispalo

pokusao sam naci prikladan prostor da ima u istoj zgradi bude i spavanje i mjesto za subotnju veceru . Pri tome da prostor bude skoro pa besplatan , a smjestaj prihvatljive cijene . To mi nije poslo za rukom , ali mislim da sam se snasao

Festival bi se odrzao u bivsoj vojarni Karlo Rojc , koju mozda neki od vas i poznaju . Nekadasnja vojarna danas se pretvorila u drustveno kulturni centar .
U njemu danas borave razne udruge , klubovi , odrzavaju se izozbe , rznorazne radionice , koncerti , a Rojc ima i svoj radio koj pusta naj boju muziku u gradu :clap:
Tu se cesto okupljaju mlađi ljudi , studenti i ljubitelji glazbe

Nas bi tocnije ugostio i besplatno nam ponudio prostor Klub Kotač , koji je isto drustveno orijentiran klub. U njemu osim svakodnevne cajanke organiziraju se od koncerta do besplatnih radionica. Imali su npr. tecajeve fotografije , kuharstva , produkcije zvuka
https://seasplash-festival.com/en/edusp ... E1aSjNr-Mo" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank
tko ima fejs moze malo i tu pogledat
https://web.facebook.com/pg/klubkotacpu ... e_internal" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank

a za one koje nemaju ja cu uskoro malo poslikat iz unutra kako to lici i postavit na forum . Uglavnom imali bi na raspolaganju jednu , a mozda i dvije prostorije u prizemlju . Ova prva malo veca je i akusticki tretirana... stuje cemo imat a na meni ce bit samo stolove sredit. Do mjesta izlaganja vodi rampa , bilo bi 30m za nosit a probat cu neka kolica nabavit.
Parkinga besplatnog ima koiko se hoce...

Za veceru cemo se trebat malo prosetat nesto kao prose godine u Zagrebu a mozda je i blize. Nije bas restorancic ali je dobra pecenjara . Tu vjerujem da cemo se snaci , vegetarianaca ako bude cemo prikadno zbrinut

Za smjestaj u blizini rojca ima jedan hotel Veli Jože , do njega se moze i bez problema pjeske 5-6 min
http://www.veli-joze.hr/" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank
hote je skroman ali pristupacan , to je također bila nekad vojna zgrada . Prostor za izlaganje nazalost nije imao

ima i dva hostea u blizini
https://www.hostelworld.com/hosteldetai ... lsrc=aw.ds" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank

https://www.hostelworld.com/hosteldetai ... lsrc=aw.ds" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank

Hostel Pipištrelo je jako pristojan i zapravo ima i 5 vlastitih manjih soba po 2 do 3 kreveta , a nalazi se na samoj rivi.

Također si mozete pogledat i privatni smjestaj koji je u ovim krajevima popularan . Vjerujem da tko dolazi s obiteji ili u grupi mu se naj vise isplati.
https://hr.airbnb.com/s/pula/all?refine ... arch_query" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank

Tocan termin odrzavanja festivala cu saznat uskoro. Tu cemo se malo morat prilagodit njima za slobodan termin ali svakako biti ce u obicajenom preiodu .
Od sredine,kraja 4 mj. pa do sredine 5og.

Recite misljenja , prijedloge ,
a za sve ostalo stojim na raspolaganju , putem PP ili slobodno me mozete i zvat 0989553762 Nino

:handgestures-salute:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Pao Pepeo
 
Postovi: 2192
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la pamook » Pet pro 20, 2019 11:12 pm

...prvo, Nino - svaka cast na trudu, nadam se da nisi (skroz) sam u organizaciji, znam kroz sto prolazis :lol: :lol: :lol:

drugo - bas se veselim, a i cijela obitelj navija za ici, tako da cemo - ako termini dozvole, a trudit cemo se da dozvole - laganini doci svi familijarno :D

trece - nema cetvrto

peto - evo objavio ekipi tu doma, da znaju :lol: :lol: :lol:

superrrrrrr :dance: :dance: :dance:

/edit

za subotnju veceru, izvrstan izbor - pecenjara

za pobrinut se za vegetarijance - ponesem ja kantu od jupola i vrecu suhog betona, sad kad je auto karavan - nije problem :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la drazenK » Pet pro 20, 2019 11:41 pm

to pepel,
konačno je krenulo!
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1340
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la Zmajz » Pet pro 20, 2019 11:49 pm

OK, ja ću se raspitati za sponzorstvo možda upali opet... inače BRAVO!

P.S. ali tek kad saznamo precizan datum...
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la Bepone » Sub pro 21, 2019 12:25 am

rojc je za nic.. ili manje od nic...ne treba se brinut tu kod nas na ovu stranu ucke je jos uvijek socijalizam... sada cete se ucit kako to treba izgledat........ :mrgreen:
Bepone
 
Postovi: 5148
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la Bepone » Sub pro 21, 2019 12:30 am

da austrija ni izgradila se to, ne bi bilo ni festivala!! ni hoteli :D :D
Bepone
 
Postovi: 5148
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la Pao Pepeo » Sub pro 21, 2019 1:00 am

pamook napisao:...prvo, Nino - svaka cast na trudu, nadam se da nisi (skroz) sam u organizaciji, znam kroz sto prolazis

drugo - bas se veselim, a i cijela obitelj navija za ici, tako da cemo - ako termini dozvole, a trudit cemo se da dozvole - laganini doci svi familijarno


samim time da su mi prijatelji iz Rojca ustupili prostor rijesilo je vise od pola organizacije . Za ostalo vjerujem da ce mi jos pomoci jer ekipa je ok i nabrijani su za bilo kakva nova događanja u gradu. A nesto slicno nasem TF-u ili bilo cime da ima veze sa hi-fi om ja se ne sjecam da je bilo :?

meni ce također biti drago vas vidit u sto vecem broju , tebi za klince ima taman izgrađeni skeit park a traumatologija je isto na 5min :mrgreen:



Zmajz napisao:OK, ja ću se raspitati za sponzorstvo možda upali opet... inače BRAVO!

P.S. ali tek kad saznamo precizan datum...


a gle za sponzorstvo iskreno neznam sto nam treba... trebam vidit di cemo tiskat majice koje sami si placamo... par plakata cu ja rijesit a za medisku propagandu ce se sigurno pobrinut ovi iz Rojca-kotac

gledati cu dogovorit datum sto prije da vam svima olaksam planove

P.S.

bepo nemoj vec pocinjat sa uckom lijevo desno gore dole molim te :mrgreen: :lol:
Pao Pepeo
 
Postovi: 2192
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la cappucino » Sub pro 21, 2019 2:12 pm

[quote="pamook"]...prvo, Nino - svaka cast na trudu, nadam se da nisi (skroz) sam u organizaciji, znam kroz sto prolazis :lol: :lol: :lol:

Skoro da I je. Već smo se čuli jer ja u tom period imam stampedo na poslu... :(
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la audio kutak » Sub pro 21, 2019 9:59 pm

Lijepo... Lijepo... Dolazi se... Rezervirao sam godišnji za kraj 4 ili početak 5 mjeseca....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la Lest » Ned vel 09, 2020 3:12 pm

Odlicno,veselim se Puli :clap:
Rojc je odlicna lokacija.
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Sljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju