Triode festival 2019 - završna riječ

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet svi 31, 2019 10:31 am

pinco napisao:
cappucino napisao:Lokacija...eh da, a kome je blizu? Pitaj Pamooka dal mu je Krsasno blizu?


Ma pusti toga Podmukovića, ja bi stavija šta dalje, samo da on ne dođe...



A na mene si zaboravio? Uvijek mi kažeš da se ne pojavim na festivalu i sada me preskočiš. Osjećam se uvrijeđenim. :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la pinco » Pet svi 31, 2019 11:39 am

Khadgar2007 napisao:
pinco napisao:
cappucino napisao:Lokacija...eh da, a kome je blizu? Pitaj Pamooka dal mu je Krsasno blizu?


Ma pusti toga Podmukovića, ja bi stavija šta dalje, samo da on ne dođe...



A na mene si zaboravio? Uvijek mi kažeš da se ne pojavim na festivalu i sada me preskočiš. Osjećam se uvrijeđenim. :lol:


Ne, tvoja pojava na festu je uvrida za ostale.... :lol:
Uvik ti lipo kažen jednu drugu stvar, da se obriješ i ošišaš i onda dođeš... :hand:
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 555
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Bepone » Pet svi 31, 2019 12:31 pm

Ali majica je baren uvijek u hlacama!! :lol:
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la davorin » Pet svi 31, 2019 12:48 pm

Ne slažem se sa većinom onoga što su pojedini članovi foruma rekli, ali ću se pokoriti odluci većine čak i ako ona bude u potpunoj suprotnosti od mojih želja.
Traženjem idealne lokacije nećemo daleko stići!
Zemljopisno središte Hrvatske je u općini Udbina, a Udbina kao najbliže veće naselje time postaje idealna adresa za održavanje TF-a gdje će duljina putovanja za forumaše biti prosječno jednaka i najpoštenije odmjerena.
Za samu manifestaciju se traži jedna veća dvorana i nekoliko manjih slušaona koje bi trebale zadovoljiti i neke akustične kriterije. U sklopu bi trebale biti još tri odvojene prostorije gdje bi jedna poslužila za "buvljek", druga za prezentaciju pojačala za slušalice, a treća za uređaje izrađene samogradnjom koji nisu napravljeni sa elektronkama i/ili nemaju veze sa audio-tehnikom. Nije uopće potrebno napominjati da bi svi ti prostori trebali biti u pridzemlju da se izbjegne nošenje opreme na i sa kata stepenicama. Uz nekoliko WC-a u objektu bi bila poželjna i mala čajna kuhinja opremljena sa frižiderom za smještaj pića.
Smještaj sudionika i gostiju bi trebao biti u sklopu objekta ili u njegovoj neposrednoj blizini da se udaljenosti mogu preći i pješice u vrlo kratkom vremenu i bez napora. Na raspolaganju bi trebale biti jedno-, dvo- i tro- krevetne sobe sa vlastitim kupatilom.
U blizini bi trebao biti i restoran gdje bi se mogla organizirati i zajednička večera te gdje bi se sudionici i posjetitelji mogli nahraniti i napojiti.
Parking bi trebao biti besplatan i vrlo velik, na raspolaganju bi trebala biti i besplatna WI-FI mreža, a objekt bi trebao imati ugovor sa ZAMP-om tako da sve manifestacije u njemu ne moraju izdvojeno plaćati te troškove.
Kako nije realno očekivati da bi sve to bilo besplatno (ovo ostalo je tobože realno tražiti!), cijena bi trebala biti minimalna i maksimalno polovinu realne cijene smještaja u mjestima koja nisu turistički atraktivna i to u vrijeme van sezone.
Onaj koji zadovolji sve ove poželjne uvjete bi svakako zaslužio Nobelovu nagradu kad već nisam čuo za neko veće priznanje!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6932
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Master of disaster » Pet svi 31, 2019 1:53 pm

Samo najviši dosezi su dovoljno dobri!! :D
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Zmajz » Pet svi 31, 2019 2:13 pm

Prvo i najhitnije je da osnujemo udrugu a onda kroz donacije i sponzorstva hiljadu problema nestane....
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Bepone » Pet svi 31, 2019 5:07 pm

ko ce to sve vodit, bolje, ne :lol:
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Bepone » Pet svi 31, 2019 5:08 pm

po statistici, koja je veca od 100% , uvijek se nekako na kraju spoji kraj s krajem, tako da nema brige po meni :mrgreen:
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la yoke » Sub lip 01, 2019 7:30 pm

Zmajz napisao:Prvo i najhitnije je da osnujemo udrugu a onda kroz donacije i sponzorstva hiljadu problema nestane....


mojih 5centi

- nisam siguran koliko je izvodivo osnivanje udruge, dobijanje donacija i sponzorstva - ali ako se netko zeli baviti to podrzavam (ali tim se ne mislim baviti..bar ne dok ne odem u penziju :mrgreen: )
- ako ste suglasni, mislim da bi mogli ici na neki vid dobrovoljne clanarine ?
- i ako je moguce aktivirati ponovo sobu u sklopu HiFi sajma jer mislim da je to dobro za promociju ovog hobija (nastupali bi kao diy-audio.com.hr) ?


- ne znam oko udruga
niti bi se bavio tim

- nekakav vid godisnje clanarine
dobrovoljno
(bez objave jel netko dao pare ili ne...tko ima nek da, tko nema, nikakvih problema)
neki simbolicni iznos
npr. do 50-100kn godisnje
pa da s tim mozemo nesto participirati prilikom odrzavanja TFa


Ono sto mi je zao sto smo bili pasivni prilikom odrzavanja HIFI showa pa smo izgubili sobu
Osobno bi volio da ju opet dobijemo ako je moguce ?
netko je na TFu spomenuo da nas svake godine zovu a mi ih otkacimo ?
Smatram da smo svi skupa napredovali u kvaliteti izrade i zvuka te da mozemo tamo pokazati nase ''uradke''
Na zadnjem pojavljivanju su cak bili ok kometari, ljudi su se i zadrzavali u toj sobi, te slusali sustave.
I vjerujem da uvijek možemo složiti dva sustava koji sviraju ok.
Ne moramo nakrcati sobu, vec se možemo dogovoriti što donjeti.

Koliko vidim ima i novih clanova
koji su vise ili manje aktivni (je da ih ja K ne razumijem sto pitaju, ali to samo govori koliko je moje ne/znanje :mrgreen: a opet radim uredjaje koji sviraju bolje nego vecini vas, tako da nije problem sastaviti nesto u diy varijanti a da svira ok :lol: :think: :lol: )
neki su pasivni samo lurkaju
je da je samo jedan novi mladi clan...ali..polako
uglavnom, cini mi se da se interes za ovaj site malo povecao
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Master of disaster » Sub lip 01, 2019 8:00 pm

Sa udrugom se netko treba baviti a i iziskuje i predanost članova foruma. Neki već debelo zadovoljavaju (dapače premašuju taj uvijet) ali ima li ih dovoljno. Nije fer da cijelu priču vuče pet do deset ljudi.

I ideja sa članarinom je dobra alternativa.

Soba na hifi sajmu je dobra za zajednicu, ali ja nisam prava osoba za pričat o tone kada se nisam uspio ni na TF dovuć...
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju